Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Saç Ektirme Nedir Nasıl Yapılır saç ekim merkezleri - saç ekimi fiyatları - saç ektiren ünlüler - saç ektirenler Saç ektirme saçın başın arka yada

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Saç Ektirme Nedir Nasıl Yapılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Saç Ektirme Nedir Nasıl Yapılır


  saç ekim merkezleri - saç ekimi fiyatları - saç ektiren ünlüler - saç ektirenler


  Saç ektirme saçın başın arka yada yan tarafından alınarak saçın döküldüğü bölgeye nakledilmesi durumudur. Baskın verici olarak isimlendirilen başın yan ve arka bölgelerindeki saçlar ömür boyu uzamayı sürdürür.

  Bu bölgedeki saçlarin dökülen bölgeye nakledilmesi uzama yada dökülmeme yeteneklerini degistirmez. Bir başka deyişle saç köklerinin dökülmesi yada dökülmemesi bulundugu yerin yapısal niteliğiyle alakalı değil tamamen kendi kalıtsal özelliğine bağlıdir. Saç naklinin başarılı olması saçın alındığı bölgenin kalitesi ile ilgili bir durumdur.

  Kimler saç nakli yaptırabilir: Bir kişinin saç nakli yaptırabilmesi için başının arka yada yan kısmında yeterli miktarda saç olmalıdır. Ancak tıp, teknoloji her geçen gün ilerlemektedir. Şuan saçı dökülmüş birine saç ektirmek mümkün değilken gelecekte bu mümkün hala gelebilir. Bunun kanıtı geçmişte saç ektiremeyen kişilerin bugün saç ekirir duruma gelmesidir.

  Gerçekten’de geride bıraktığımız bu 18 sene içinde saç nakli cerrahisinde çok mühim gelismeler olmuştur. 5-6 yıl önce yapılan saç ekimleri pek doğal durmazken bugün modern teknolojiler kullanılarak yapılan saç ekimleri son derece doğal durmakta hatta doğal saçtan ayırt edilememektedir.

  Günümüzde her kişiye uygun saç ektirmek mümkün müdür: Değişebilen ölçülerdeki graftlar aracılığıyla ve son teknoloji aletlerin kullanımıyla saç nakli her kişiye özgü doğal saç görünümünü kazandırabilmektedir.

  Saç ekimi sırasında acı duyar mıyım: Saç ekimi sırasında lokal anestezi yapıldığından kesinlikle acı hissetmezsiniz. Lokal anastezinin tesiri 2-3 saat sonra geçer ancak ağrı kesici kullanmaya gerek kalmaz.

  Saç ektirme sonrasında nasıl bir bakım yapmalıyım: Saç ekiminden sonra yara kabukları dökülene dek saç yıkamalarına biraz dikkat etmeniz icap eder. Yıkama sırasında şampuan saçın her bölgesine eşit miktarda yayılır. Çok fazla başa bastırmadan hafif dokunuşlarla saç derisine masaj yapar gibi saçlar yıkanmalıdır.
  Saç ektirmenin herhangi bir yan etkisi var mıdır: Seçkin bir saç ekim merkezinde ve alanında uzman kişilerce saç ekimi yapılırsa kanama, enfeksiyon, kist oluşumu ve yara izi gibi yan etkileri çok ender görülür. Gümümüzde saç ektirme cerrahisi çok rahat ve basittir. Neticeleri ise tek kelime ile harikadır.

  Saç dökülmesi erkeklerin çoğunda 40-45 yaşına kadar devam eder. Bu yaştan sonraki dönemde baştaki bütün saçlar iyice incelir. Modern ve gelişmiş teknikler aracılığıyla daha fazla saç nakli daha az işlem ile daha ucuza başarı ile gerçekleştirilebilmektedir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sir Ağda evde nasıl yapılır, Sir Ağda Yapımı, Sir Ağda Nedir Ve Nasıl Yapılır, İstenmeyen
 3. Photoshop ve imageready ile gif nasıl yapılır, Gif nasıl yapılır resimli anlatım
 4. Asasin Minor combo nasıl yapılır (tarifi)-Combo nasıl yapılır, knight online combo nasıl y
 5. İnternetten Öğrenci Kaydı Nasıl Yapılır - E- Kayıt Nasıl Yapılır?
 6. Emo Makyaj Nasıl Yapılır, Emo Saç Stili Nasıl Yapılır Videolu Anlatım
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri