Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kanadanın turistik yerleri Kanadanın Gezilecek mekanları Kanada gezilecek yerler Kanadanın görülmesi gereken yerleri Kanada da nereler gezilmeli Kanadanın önemli yerleri Kanada’ya kışın giden turistler için
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 5      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kanadanın Gezilecek Yerleri, Kanada da görülmesi gereken yerler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kanadanın turistik yerleri
  Kanadanın Gezilecek mekanları
  Kanada gezilecek yerler
  Kanadanın görülmesi gereken yerleri
  Kanada da nereler gezilmeli
  Kanadanın önemli yerleri

  Kanada’ya kışın giden turistler için gidilebilecek yerlerin başında gelen şehirler Ottowa,Quebec,Montreal,Toronto’dur..

  Quebec eyaleti ,Fransa bölgesindedir,başkenti Quebec city’dir.Montreal’de,Quebec bölgesindedir.

  Bu bölgeye giden turistler genellikle vakitlerini başkent Quebec city’de geçirmeyi tercih etmektedirler.Kanada aynı zamanda kayak yapılabilecek kayak merkezlerinin başında gelmektedir.

  Şehre gelen Fransız turistlerin tercih ettiği şehirlerin en başında gelir,özellikle kaymayı seven turistler için tercih edebilebilecek merkezlerin başında gelmektedir.İngiliz turistlerin tercihi ise Ottowa ve Toronto’dur.

  Toronto şehrini tercih edenlerin gezebilecekleri yerlerin başında 70 km uzaklıkta bulunan ünlü Niagara şelaleri gelmektedir.

  Muhteşem manzaralarıyla sizi büyüleyecek olan şelaleler ve doğa manzaralarına bayılacaksınız.Torontoda tavsiye edeceğimiz yerlerden biride Sien Tower alışveriş merkezleridir.

  Hem gezip ,hemde alışveriş yapabileceğiniz çok güzel yerlerden biridir.Ottowa ise tarihi yerleri ve parlemonto binasıyla dikkat çeken şehirlerindendir.

  Tarihi eserleri ve güzellikleri sevenler için kaçırılmayacak bir fırsat diyoruz,giden turistlerin gezmelerini öneriyoruz.

  Fransızlar, Kanada’ya ilk Quebec bölgesinden girdikleri için bu bölgede şatolar ve kaleler bulunmaktadır,özellikle Turistlerin özellikle Quebec şatosunu görmelerini tavsiye ediyoruz.

  Yazın gidenler için görmeleri gereken yerlerin başında Rencower gelmektedir,yakınlarında ;nisan ve mayıs aylarında somon balıklarının yumurta bıraktıkları bir nehir bulunmaktadır.

  Bu doğal güzellikleri kaçıramayın diyoruz.Caz müziğini sevenler için ,Montreal’de her yıl düzenlenen Montreal caz festivali kaçırılmaması gereken keyifli ve müthiş eğlenceli bir etkinlik.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kanadanın En Güzel Yerleri, Kanadanın görülmesi gereken yerleri
 3. İzmirde Görülmesi Gereken Yerler
 4. ispanya'da görülmesi gereken yerler
 5. Balıkesir gezilecek yerler, Balıkesirin gezilecek görülecek yerleri, Balıkesirde gezilecek
 6. Uşak gezilecek yerler, Uşak tarihi güzellikleri, Uşak doğal güzellikleri, Uşakta gezilip g
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri