Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Turkcell 'den kırılması güç bir rekor daha Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell , Kartal Plaza'da yaptığı 3G hız denemelerinde 42 , 2 Mbps

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Turkcell'den kırılması güç bir rekor daha

  Sponsorlu Bağlantılar
  Turkcell'den kırılması güç bir rekor daha  Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Kartal Plaza'da yaptığı 3G hız denemelerinde 42,2 Mbps hıza ulaşarak; dünyada bu teknolojiyi deneyen üçüncü operatör oldu.Şebekesindeki mevcut çift frekans teknolojisini (Dual Carrier) kullanarak, Ericsson'la birlikte yaptığı denemelerde 40 Mbps hızlara ulaşan Turkcell, böylelikle teknoloji alanındaki liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

  Turkcell'in bugün yaptığı denemelerle Türkiye'nin Avustralya ve Polonya'dan sonra dünyada bu teknolojiyi deneyen üçüncü ülke olduğunu söyleyen Turkcell'in Şebeke Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlter Terzioğlu, yakın bir zamanda HSPA+ çift frekans destekli cihazlar sayesinde bu hızlara ulaşmanın mümkün olacağını belirterek şöyle konuştu: "Turkcell şebekesini HSPA+ desteğiyle kurduğu için, Turkcell müşterileri bugünün ve geleceğin 3G teknolojilerini A tipi lisansı sayesinde rahatlıkla kullanabilecek. Turkcell olarak bu yıl içinde bu hızları, şebekemizde müşterilerimize sunmaya hazır hale geleceğiz. Bundan sonraki hedefimiz, 3G'de 84 Mbps hıza ulaşmak olacak.


  Her zaman olduğu gibi en yeni teknolojilere yatırımımızı sürdürüyoruz. Biz Turkcell olarak şebekemizi en yeni teknolojilere sürekli hazır hale getiriyoruz."
  Turkcell, Ericsson ile yaptıkları testlerde Haziran 2009'da Türkiye'de ilk kez 28 Mbps hıza ulaşmış, Temmuz 2009'da ise 3G'den sonraki mobil teknoloji olan LTE (Long Term Evolution) testlerinde170 Mbps hızı aşmıştı.


  En hızlı 3G Turkcell'de

  Turkcell, Ağustos 2009'da ve Şubat 2018'da, uluslararası bağımsız ölçümleme şirketi Alman P3 Communications tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'de yapılan 3G internet hız testi ölçümlerinde tüm operatörler arasında en hızlı operatör olarak sertifikalandırıldı. P3 Communications tarafından yapılan test ve ölçümlerle Turkcell'in diğer operatörlere göre 2 kata varan oranlarda daha hızlı 3G internet hizmeti sunduğu belgelenmişti.
  ZAMAN

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Işık Kırılması Nedir – Işık kırılması nasıl gerçekleşir - Işık Kırılması Hakkında Bi
 3. Diş Kırılması Rüyada Dişin Kırılması
 4. Işık Kırılması, Işığın Kırılması Konu Anlatımı
 5. Hz Muhammedin dişinin kırılması, peygamberimizin kırılan dişi, peygamber efendimizin dişin
 6. Saç kırılması, Saç kırılmasının nedenleri,Saç kırılması nasıl önlenir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri