Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

39 Kontöre 10.000 SMS Turkcell 'de mesaj laşmak da konuşmak kadar ucuz! 39 kontöre aylık 10.000 SMS paketiyle tüm Turkcell 'lilerle 1 ay b oyun

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Turkcell'de mesajlaşmak da konuşmak kadar ucuz!

  Sponsorlu Bağlantılar
  39 Kontöre 10.000 SMS

  Turkcell'de mesajlaşmak da konuşmak kadar ucuz!


  39 kontöre aylık 10.000 SMS paketiyle tüm Turkcell'lilerle 1 ay boyunca yurtiçinde istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz.
  Haftalık mesajlaşmak isteyenler için ise 15 kontöre 1 hafta boyunca tüm Turkcell'lilerle mesajlaşabilecekleri 3000 SMS paketi mevcut.
  Aylık 10.000SMS paketi ve haftalık 3000SMS paketi 31.03.2018 tarihine kadar geçerlidir.

  Kapsam

  Paketteki mesajlar tüm Turkcell, Hazır Kart, Muhabbet Kart abonelerine gönderilen yurt içi mesajlar için geçerlidir. Diğer operatörlere ve sabit hatlara gönderilen mesajlar, uluslararası mesajlar ve Yıldız Falı, Haber, Resim, Melodi gibi kısa mesaj servisleri için geçerli değildir. Yurt dışında atılan mesajlar ayrıca ücretlendirilecektir.  Bilgi sorgulama

  Kalan SMS ve paket bitiş tarihi bilgilerini, haftalık paket için *123*335#, aylık paket için *123*333#'i tuşlayarak sorgulayabilirsiniz. Haftalık paketinizin bitmesine 1 gün kala, aylık paketinizin bitmesine 3 gün kala paketinizin yenileneceğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.


  Tarife değişikliği

  Tarife değişikliklerinde kalan mesaj bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.


  Numara değişikliği & Devir

  Numara değişikliği ve devirde paket mesaj bakiyesi kullanılmaya devam edilebilir.  Paket iptali


  Bir kez paket alındıktan sonra iptal edilmediği sürece haftalık/aylık paket abonelikleri yeterli kontör bakiyeniz olması durumunda her hafta/ay devam edecektir.


  IPTAL HAFTALIK ya da IPTAL AYLIK yazıp 2222'ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz. Yetersiz kontör bakiyesi nedeniyle paket yenilemesi yapılamayan durumlarda, paket satın almak için kontör yükledikten sonra tekrar HAFTALIKya da AYLIK yazıp 2222'ye göndermek gerekmektedir.

  Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve SMS'lerin zamanında ulaşmasını sağlamak adına kandil ve bayram gibi SMS trafiğinde yoğunluk yaşanan özel günlerde, kampanya koşullarında değişiklik yapılabilir.


  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Uykuda Konuşmak Neden Olur, Uykuda Konuşmak Nasıl Tedavi Edilir
 3. Turkcell Fatura Sorgulama - Turkcell Borç Öğrenme
 4. Turkcell Gizli Numara Engelleme - Turkcell Gizli Numaraları Nasıl Engelleyebilirim - Turkc
 5. Turkcell Her Yöne SMS Tarifesine Nasıl Geçilir - Turkcell Her Yöne 1000 SMS Kampanyası Hak
 6. Turkcell Numara Gizleme - Turkcell Numara Gizleme Kodu - Turkcell'de Numara Nasıl Gizlenir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri