Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Turkcell Telefon Yedekleme Turkcell ’de cep telefon unuzdaki bilgileri hiçbir zaman kaybetmezsiniz. Telefon daki bilgilerinizi Turkcell Telefon Yedekleme’de yedekleyin , telefon unuzun başına ne gelirse
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Turkcell Telefon Yedekleme

  Sponsorlu Bağlantılar
  Turkcell Telefon Yedekleme


  Turkcell’de cep telefonunuzdaki bilgileri hiçbir zaman kaybetmezsiniz.
  Telefondaki bilgilerinizi Turkcell Telefon Yedekleme’de yedekleyin, telefonunuzun başına ne gelirse gelsin, bilgilerinizi kaybetmeyin.

  Turkcell Telefon Yedekleme, cep telefonunuzu sizin için ücretsiz ve güvenle yedekler. Böylece telefonunuzu değiştirdiğinizde, kaybettiğinizde kısacatelefonunuzun başına ne gelirse gelsin, yeni telefonunuza eski telefonunuzdaki bilgilerinizi aktarabilirsiniz.
  Turkcell Telefon Yedekleme ile cep telefonunuzdaki rehberinizi, smslerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı, takvimlerinizi, görevlerinizi ve notlarınızı yedekleyebilirsiniz.*
  Ayrıca Turkcell Telefon Yedekleme ile telefon rehberini yedeklemiş aboneler, bilgilendirme mesajları içinde, arayanların numaraları yerine rehberinde kayıtlı isimlerini görebilir.
  Turkcell Telefon Yedekleme’den faturalı ve ön ödemeli hatlı tüm Turkcell aboneleri yararlanabilir.
  *Yedeklenecek bilgiler telefondan telefona değişebilmektedir, detaylı bilgi için telefonyedekleme.turkcell.com.tr adresine bakabilirsiniz.
  Ücretlendirme;
  Turkcell Telefon Yedekleme servisini kullanmak tamamen ücretsizdir.
  Kullanım;
  Servisle uyumlu bir cep telefonunuz varsa, YEDEK yazıp 2222‘ye kısa mesaj gönderin. Telefonunuz servisi destekliyorsa, telefonunuza Telefon Yedekleme uygulamasını indirme için wappush mesajı (link içeren kısa mesaj) ve bilgilendirme mesajı gönderilir. Mesajın içerisindeki linki tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirin ve kurun. Uygulamanın indirilmesi bittiğinde otomatik olarak kurulum başlar. Kurulum bittiğinde Turkcell Telefon Uygulama’sını tıklayarak çalıştırdığınızda karşınıza YEDEKLE, AYARLAR ve GERİ YÜKLE‘den oluşan bir menü gelir. Telefonunuzu yedeklemek için YEDEKLE’yi, daha önceden yedeklediğiniz bilgileri yeni telefonunuza aktarmak için GERİ YÜKLE‘yi seçmelisiniz.
  Telefonunuz bağlantı noktası seçmenizi ister ise, Turkcell WAP bağlantı noktasını seçmelisiniz.
  Telefon bilgilerinizi yedeklemek için mutlaka Turkcell Telefon Yedekleme uygulamasını çalıştırıp YEDEKLE‘yi seçerek yedeklemeyi başlatmanız gerekmektedir.
  Ayrıca isterseniz, Turkcell Telefon Yedekleme Web sayfasından da saklamak istediğiniz kayıtları girerek kendi kişi listenizi oluşturabilir veya telefonunuzdan aktardığınız kayıtlarda değişiklik yapabilirsiniz.
  Servisle uyumlu yani yedeklemeyi destekleyen cep telefonunuz yoksa, Turkcell Telefon Yedekleme’nin Web sayfasından kayıtlarınızı girebilir, listenizi saklayabilirsiniz.
  Turkcell Telefon Yedekleme servisinin kullanım koşulları için tıklayın.
  Yedekleme destekleyen telefon modelleri* için tıklayın.
  Telefonu Turkcell Telefon Yedekleme servisini desteklemeyen abonelerimiz, TİM’lerdeki Turkcell Telefon Yedekleme cihazı ile telefonlarındaki rehber bilgilerini yedekleyebilirler.
  TİM’lerden yedekleme yapılabilecek telefon listesi için tıklayın.
  Size en yakın TİM için tıklayın.
  *Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Turkcell Telefon Yedekleme servisi kapsamında desteklenen telefon modellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu bağlamda Turkcell Telefon Yedekleme servisi tarafından desteklenen telefon modelleri arasından bazı telefon modelleri artık desteklenmeyebilir veya yeni telefon modelleri Turkcell Telefon Yedekleme sistemine eklenebilir. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Turkcell Telefon Yedekleme servisi kapsamında, çalışma prensiplerinde ve altyapısında her türlü değişikliği yapma hakkını ve gerekli gördüğü zaman servisi kapama hakkını saklı tutar. Turkcell Telefon Yedekleme servisi kullanıcıları bu koşulları peşinen kabul ederler.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Turkcell Telefon Yedekleme kullanıcısıyım ancak KimAramış bilgilendirme mesajlarımda numar
 3. Turkcell Telefon Yedekleme servisine web üzerinden nasıl ulaşabilirim?
 4. Turkcell Telefon Yedekleme’nin Web sayfasında hangi bilgileri saklayabilirim?
 5. Turkcell Telefon Yedekleme ile cep telefonumdaki hangi kayıtları güncelleyebilirim?
 6. Turkcell Telefon Yedekleme web sitesinde yedekleme hatalarını nasıl düzeltebilirim?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri