Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Turkcell 3G Video Gönder Servisi - Turkcell 'de 3G Video Nasıl Gönderilir 3G'li Turkcell 'lilerin VideoGönder servisi sayesinde aradıkları kişiye istediği mesaj ı sesli ve

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Turkcell 3G Video Gönder Servisi - Turkcell'de 3G Video Nasıl Gönderilir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Turkcell 3G Video Gönder Servisi - Turkcell'de 3G Video Nasıl Gönderilir

  3G'li Turkcell'lilerin VideoGönder servisi sayesinde aradıkları kişiye istediği mesajı sesli ve görüntülü olarak iletebilecekler.
  Turkcell tarafından yapılan açıklamaya göre; ''Türkiye'de bir ilk olan VideoGönder servisi ile Turkcell'lilerin aradıkları kişiye diledikleri mesajı sesli ve görüntülü olarak iletebildikleri, en güzel anlarını sevdikleriyle Turkcell 3G farkıyla anında paylaşabildikleri belirtildi.''

  VideoGönder servisini kullanmak için mesaj gönderilecek numaranın başına ''0'' yerine ''*'' konularak görüntülü arama yapılabilecek. En fazla 30 saniyelik video çekildikten sonra arama sonlandırıldığında, mesaj karşıdaki kişiye ulaşmış oluyor. Aranılan kişinin cep telefonu kapalı ise mesajı daha sonra izlemek de mümkün.

  VideoGönder mesajı gönderildiğinde karşıdaki kişinin kısa mesaj ile anında haberdar edildiği kaydedilen açıklamada, telefonu görüntülü görüşme destekleyen 3G abonesi Turkcell'lilerin VideoGönder mesajını aldıklarında, ''*0*''ı görüntülü arayarak ücretsiz bir şekilde mesajı izleyebilecekleri, telefonu görüntülü görüşme desteklemeyen veya 3G abonesi olmayan Turkcell müşterilerinin ise gelen linke tıklayarak VideoGönder mesajını ücretsiz bir şekilde izleyebilecekler.

  VideoGönder servisi ile telefonu görüntülü görüşmeyi destekleyen 3G abonesi tüm Turkcell'lilerin mesaj gönderebileceği, gönderilen mesajları izleyebilmek için cep telefonunun 3G görüntülü görüşme ya da WAP desteği bulunması yeterli.

  Turkcell'lilerin sadece 50 kuruş karşılığında gönderdikleri VideoGönder mesajlarını izlemenin ücretsiz olduğu, gelen VideoGönder mesajına yanıt vermek ve tekrar izlemenin ise 50 kuruş olarak ücretlendirildiği ifade edildi.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Turkcell Gizli Numara Kapatma Servisi
 3. Turkcell Gözz Servisi, Turkcell Gözz Servisi Nedir, Turkcell Gözz Servisi Hakkında
 4. Turkcell Eczane Servisi
 5. Turkcell Gizli Numara Engelleme - Turkcell Gizli Numaraları Nasıl Engelleyebilirim - Turkc
 6. Turkcell mms nedir?-Türkcell mms servisi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri