Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Türk Telekom 3 TL'ye Internet Hizmeti Verecek Türk Telekom , özellikle kırsal kesimi ve toplumun dar gelirli kesimlerini internetle tanıştıracak yeni bir uygulama başlatıyor. Aboneler

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Türk Telekom 3 TL'ye Internet Hizmeti Verecek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Türk Telekom 3 TL'ye Internet Hizmeti Verecek


  Türk Telekom, özellikle kırsal kesimi ve toplumun dar gelirli kesimlerini internetle tanıştıracak yeni bir uygulama başlatıyor. Aboneler, internet hizmetine erişim için aylık 3 TL sabit ücret ödeyecek. İnternete girdiği her gün için (500 MB kullanımla sınırlı) de 3 TL ödeyecek. 1 ay içinde yalnızca 5 gün internete giren bir abone, 15 TL kullanım, 3 TL'de sabit ücret olmak üzere 18 TL ödemede bulunacak. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) onayına sunulan ‘her eve internet' projesi, yoğun biçimde internet kullananlardan daha çok ay içinde belli günlerde internete giren potansiyel aboneleri hedefliyor.  MEVCUT ABONELER DE YARARLANABİLECEK

  BTK'nın, Türk Telekom'un teklifini en kısa sürede gündemine alması bekleniyor. Kurum'un onayının ardından uygulamaya geçilecek. Türk Telekom yetkilileri, bu uygulamadan, mevcut abonelerin de yararlanabileceğini belirterek, “Proje, her kesime ve her aboneye açık olacak” dedi. Türk Telekom yetkilileri, Türkiye'deki internet abone sayısını artırma hedefi doğrultusunda hayata geçirilecek olan ‘her eve internet' projesinin çeşitli kampanyalarla da destekleneceğini açıkladı. Yetkililer, günde 3 TL'ye internet uygulamasının bilgisayar kampanyalarıyla birleştirilebileceğini kaydetti.

  GÜNLÜK İNTERNET SİSTEMİ NASIL İŞLEYECEK?

  - Abone, piyasada faaliyet gösteren herhangi bir internet servis sağlayıcıya (ISS) başvuracak. Evine, internet bağlantısı yapılmasını talep edecek. Aboneye, internet bağlantısı 3 TL karşılığı yapılacak.

  - Türk Telekom yetkilileri, projenin hedeflerinden birinin abonelerin internete erişimini sağlamak olduğunu belirterek, bu noktada internetin eve erişmiş olacağı ve abonenin istediği anda kullanabileceği internete sahip olmuş olacağını belirtiyor.

  - Abone, uygulama çerçevesinde aylık 3 TL sabit ücret ödeyecek.

  - Abone, internete her girdiği gün için (500 MB kullanımla sınırlı) 3 TL daha ödeyecek. Kota aşımı ayrıca ücrete tabi tutulacak.

  - Abone, 1 ay içinde 5 gün internete girdi. 15 TL internet kullanım, 3 TL'de sabit ücret olmak üzere 18 TL ödeme yapacak.

  Sık kullanan aboneler dikkat!

  Türk Telekom'un verilerine göre, Mart 2018 tarihi itibarıyla bir ADSL abonesinin ortalama aylık data kullanımı 11.2 GB'yi buluyor. Yani abone başına ADSL kullanımı iki katına yakın yükseldi. Bu nedenle interneti sık kullanan abonelerin yeni uygulamayı tercih etmeden önce dikkatli olması gerekiyor. Her gün internete giren bir abone için günlük 3 TL'den aylık ücret 3 TL'lik sabit ücretle birlikte 93 TL'yi buluyor.

  Dar gelirli kesimle abone sayısı 10 milyona çıkacak

  Türk Telekom, bu uygulamanın ‘yoğun internet' kullanıcılarından daha çok özellikle kırsalı ve toplumun dar gelirli kesimlerini internetle tanıştırmayı amaçlıyor. Uygulamayla, internet abone sayısının 6.8 milyondan 10 milyona çıkması bekleniyor. Türk Telekom'un halen aylık 4 GB'lik en düşük tarifesinin ücreti 27 TL.

  Habertürk  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Aşırı İnternet Uyuşturuyor - Sanal Bağımlılık internet bağımlılığı - internet sansür uygu
 3. ülkelerin internet kısaltmaları,ülkelerin internet adresi uzantıları,amerika internet uzan
 4. Türk Telekom Ev Telefonundan Bedava Konuşma Kampanyası
 5. Özel Numaralar - Türk Telekom
 6. Türk Telekom, Otomatik Sayaç Okuma Sistemi Satın Alacak
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri