Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Eski Kurdelelerinizi Değerlendirin İşinize yaramaz diye , dikiş kutusunun bir köşesinde duran kurdelelerinizi gizlendikleri yerden çıkarın. Eski kurdelelerinizle eşyalarınızı süsleyebilirsiniz. Runnerları kurdele ile süsleyin Eski

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Eski Kurdelelerinizi Değerlendirin

  Sponsorlu Bağlantılar
  Eski Kurdelelerinizi Değerlendirin

  İşinize yaramaz diye, dikiş kutusunun bir köşesinde duran kurdelelerinizi gizlendikleri yerden çıkarın. Eski kurdelelerinizle eşyalarınızı süsleyebilirsiniz.

  Runnerları kurdele ile süsleyin
  Eski kurdelelerinizle runner’ları süsleyebilirsiniz. Masanızın üzerinde duran düz, işlemesiz runner’ların kenarını eski kurdelelerinizle süsleyebilirsiniz. Runner’ı düz bir zemine yayın. Kurdelenizi ruuner’ın boyundan biraz fazla kesin. Daha sonra kurdeleyi runner kenarlarından bir – iki santim içte kalacak şekilde iple tutturun. Köşelere geldiğinizde fazla boyları birbiriyle fiyonk biçiminde birleştirin. Renkli ipler yardımıyla kurdelinizi runner'a dikin.
  Runner’ın tüm kenarlarını süslemek yerine, püskül yaparak örtünün iki kenarından sarkıtabilirsiniz.
  Çerçevelerinizi giydirin
  Çerçevelerinizin daha şık gözükmesi için kenarlarını kurdele ile süsleyebilirsiniz. Çerçevenin arkasında duran ince levhayı çıkarın. Levhanın etrafını göz önünde bulundurarak kurdeleyi kesin. Levhanın kenarlarına kurdelenin enini düşünerek, kumaşı tutabilecek bir yapıştırıcı sürün. Daha sonra kurdeleyi yapıştırıcının üzerine yerleştirin. Yerleştirdikten sonra, iyice yapışması ve arasında hava boşluğu kalmaması için elinizle üstünden geçin. Çerçeve boyundan daha küçük boydaki fotoğrafınızı levhanın üzerine yerleştirip, yerine asabilirsiniz.

  * Yapıştırıcının miktarının çok olmamasına dikkat edin. Fazla miktarda sürülen yapıştırıcı, kumaşı üstüne koyduğunuzda etrafından taşar.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Eski Gömleklerden Çok Güzel Gecelik Ve Bluz Yapımı, Eski Gömlekleri Yenileme, Eskiyen Göml
 3. Eski Anadolu Türkçesinin Türk Dili Tarihindeki Yeri - Eski Türkiye Türkçesi - Eski Türk Di
 4. facebook gönderileri silme, facebook eski gönderileri silme, facebookta eski yazılanla
 5. Kırılan Porselenlerinizi Değerlendirin
 6. Üzerinden oldukça zaman geçmiş eski şarkıların ve eski dizelerin
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri