Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

İnsan eli değmemiş bölgede şok türler Bilim adamları , Okyanusya'daki papua Yeni Gine'nin dağlık arazisinde , sivri dişli kurbağaların ve kedi büyüklüğünde dev farelerin yaşadığı
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İnsan eli değmemiş bölgede şok türler

  Sponsorlu Bağlantılar
  İnsan eli değmemiş bölgede şok türler

  Bilim adamları, Okyanusya'daki papua Yeni Gine'nin dağlık arazisinde, sivri dişli kurbağaların ve kedi büyüklüğünde dev farelerin yaşadığı, insan eli değmemiş bir bölge keşfettiler.

  Britanya yayın kuruluşu BBC'ye bağlı bir keşif ekibi, devasa sönmüş yanardağı Bosavi'nin el değmemiş kraterinde yaptığı çekimler sırasında, tuhaf örümcekleri, dev kırkayakları ve ağaçlarda yaşayan kanguruları görüntüledi.

  Londra Hayvanat Bahçesi ve Oxford Üniversitesinden uzman biyologların da yer aldığı ekip, en son 200 bin yıl önce faaliyete geçtiği tahmin edilen ve bir kilometre derinliğinde kratere sahip el değmemiş Bosavi Dağı'nda, 82 santimetre uzunluğundaki kedi büyüklüğünde farelerin de filmini çekti.

  Aralarında 16 kurbağa, bir kertenkele, en az 3 balık, 20 böcek ve örümcek ile bir yarasanın bulunduğu 40'tan fazla yeni hayvan türü keşfeden ekibin çektiği belgesel filmin ilki yarın BBC'de gösterilecek.
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yaşadığınız Bölgede İklim İnsan Faaliyetlerini Nasıl Etkiliyor
 3. Yeni Keşfedilen Türler
 4. türler arası akrabalık ilişkileri
 5. Resim Çekilmesi Yasak Olan Yer, Bu İnsanlara Yazık, Hindistanda Bu Bölgede Resim Çekilmesi
 6. Edebi Türler, Edebi türler nelerdir, Edebi türler ve özellikleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri