Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sihirli yastık kılıfları Kadın lar bu yastık kıılıflarından vazgeçemeyecek. Çünkü bu kılıfların sihir gibi etkisi var. Bu yastık kılıfları sihirli İsrail’deki bir firma tarafından üretilen

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sihirli yastık kılıfları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sihirli yastık kılıfları  Kadınlar bu yastık kıılıflarından vazgeçemeyecek. Çünkü bu kılıfların sihir gibi etkisi var.

  Bu yastık kılıfları sihirli

  İsrail’deki bir firma tarafından üretilen ve yüz çizgileri ile göz etrafındaki kırışıklıkları yok ettiği iddia edilen bakır oksitten yapılma yastık kılıflarının ABD‘de büyük ilgi gördüğü belirtildi.

  Merkezi İsrail’ de olan ‘Curpon ‘ isimli firme yaşlanmayı geciktirici kremler ve botoksa alternatif olarak, yüz kırışıklıklarını azaltan yastık kılıfı geliştirdi. ABD‘de 10 binin üzerinde satan ve çok yakında İngiltere’de 17 sterlinden satışa çıkacak olan yastık kılıflarını, kolajenin yaraları iyileştirme özelliğinden yola çıkarak ürettiklerini belirten firma sahibi Jeffrey Gabbay şöyle dedi:

  ‘Kolajen oranı artırılmasının yaraları iyileştirmedeki yardımını gördükten sonra”Acaba bu kırışıklıklar üzerinde de aynı etkiyi yapar mı” diye merak ettik. Birkaç tane bakır oksitten örülmüş yastık üretip gördük ki bu yastıklar üzerinde birkaç gün yatıldığında yüz çizgileri yumuşuyor. Bu şimdiye kadar görülmüş en muhteşem buluş.”


  Testlerin bir dermatolog denetiminde 4 hafta boyunca 57 gönüllü üzerinde yapıldığını anlatan Gabbay, kumaşın bütün kırışıklıklar üzerinde etkisi olduğunu anma en çok ince çizgileri gidermede başarılı olduğunu belirtti. Firma yastık kılıfı ile birlikte aynı maddeden üretilmiş eldiven ve göz bantları da satıyor.

  Araştırmacılar yastık kılıfının etkisinin, ciltteki nemin, yüzdeki kolajen üretimini canlandıran yastık kılıfındaki bakır iyonları ortaya çıkarmasıyla gerçekleştiğine inandıklarını bildirdi.

  Kemik, kıkırdak, eklem, lif gibi hareket sisteminin yapı taşlarını oluşturan protein olan kalojen, yaş ilerledikçe azalarak cildin kırışmasına yada çizgilerin oluşmamasına neden oluyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dantel yastık örnekleri modelleri, dantel işlemeli yastık modelleri kılıfları, yastık başı
 3. Köşe yastık modelleri, koltuk köşe yastık modelleri, köşe yastıkları, köşe yastık çeşitler
 4. Sandalye Kılıfları, Sandalye Kılıf Modelleri, Modern Sandalye Kılıfları, Süslü Sandelye Kı
 5. Yastık modelleri ve yeni,ilginç yepyeni yastık tasarımları
 6. Telefon Kılıfları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri