Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Şehit Çocuklarına Ayrılan Ödenek Miktarı , Güncel Konular ve Haberler Güncel Konular Malul ve şehitlerin eğitimine devam eden çocuk larına ödenen kişi başı yıllık yardım

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Şehit Çocuklarına Ayrılan Ödenek Miktarı, Güncel Konular ve Haberler Güncel Konular

  Sponsorlu Bağlantılar
  Şehit Çocuklarına Ayrılan Ödenek Miktarı, Güncel Konular ve Haberler Güncel Konular
  Malul ve şehitlerin eğitimine devam eden çocuklarına ödenen kişi başı yıllık yardım miktarları belli oldu.
  Malul ve şehitlerin eğitim öğretimine devam eden çocuklarına, her yıl Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından ödenen Eğitim-Öğretim yardımlarının 2018-2018 yılına ait kişi başı yıllık yardım miktarları belli oldu.

  5434 sayılı Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı Kanunu'nun Ek 79. Maddesi kapsamında bulunan malul ve şehitlerin eğitim ve öğretime devam eden çocuklarına yapılan yıllık yardım miktarı belli oldu.

  Buna göre 2018-2018 eğitim yılına ait tutarı kişi başına yıllık İlköğretim (1-8. Sınıflar için) 891 TL, lise için bin 337 TL, Yüksekokul için bin 783 TL olarak tespit edilmiş olup, kapsama dahil 13 bin 917 öğrenciye toplam 15 milyon 310 bin 94 TL ödeme yapılacak.
  Hak sahiplerine, eğitim öğretim yardımları, Eylül ayından Aralık ayı sonuna kadar SGK kayıtlarına geçecek şekilde dilekçe ile gönderecekleri öğrenci belgelerine istinaden başvurularını izleyen ay içinde ödemesi yapılacak.

  Buna göre, aylıklarını Halk Bankası şubelerinden alanlara ait eğitim öğretim yardımı ödemeleri, yine aynı banka şubesine, aylıklarını Halk Bankası dışındaki banka, finans kurumları ve PTT aracılığı ile alanlara ait eğitim öğretim yardımı ödemeleri ise, Ziraat Bankası şubeleri aracılığı ile on-line olarak yapılacaktır.

  Alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Güncel Dns Adresleri
 3. TRT HD Güncel Frekans Ayarları
 4. Güncel Uydu Frekans Listesi, 2018 Güncel Frekans
 5. DRT TV Güncel Uydu Frekansı
 6. D Max Güncel Uydu Frekansı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri