Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Eğrisiyle doğrusuyla ihanet İhanet bazılarına göre kısa bir flört , bazılarına göre bir anlık heyecanla girilen cinsel ilişkidir. Fakat ikisindeki ortak nokta da ihanet in

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Eğrisiyle doğrusuyla ihanet

  Sponsorlu Bağlantılar
  Eğrisiyle doğrusuyla ihanet

  İhanet bazılarına göre kısa bir flört, bazılarına göre bir anlık heyecanla girilen cinsel ilişkidir. Fakat ikisindeki ortak nokta da ihanetin sonunda sevgilinizi ya da eşinizi aldattığınızı düşünmenizdir. Uzmanlara göre flört ilişkinin ayakta kalmasını destekliyor! Ayrıca günümüzde Internet'te önemli bir faktör olmaya başladı. Birçok insan Internet'te hiç tanımadıkları insanlarla sanal seks yaşayabiliyor. Tabii bu durum gerçek sekse benzemiyor! Ancak uzun bir zaman dilimine yayı**** ve sürekliliği olan sohbetler de ihanet olarak kabul ediliyor.

  İhaneti nasıl anlatmalı?

  Dün gece olanları anlatmalı mı? Yoksa susmalı mı? Sonsuza dek vicdan azabı ile mi yaşamalı yoksa ilişkinin bitmesini göze almalı mı? İşte bu noktada çok zor bir karar vermek gerekiyor. Ancak uzmanlara göre bir gecelik olan ve daha sonrasında pişmanlık duyulan ihanetlerin anlatılmasına gerek yok! Fakat mutlaka söylenmesi gereken ihanetler arasında korunmada girilen ilişkiler gelir. Günümüzde cinsel yolla bulaşan birçok salgın hastalık var ve eğer eşinizin iyiliğini istiyorsanız, ona bir başkasıyla ilişkiye girdiğinizi söylemelisiniz!

  Doğru kelimeleri bulmak gerekir!

  Vicdan azabı çeken kişilerin çoğu ihanetlerinden söz eder. Ancak önemli olan bunu karşı tarafa nasıl anlatacağınızdır. Uzmanlar kesinlikle diğer kadın ya da erkekle yaşanan cinsel ilişkinin detayına girilmemesi gerektiğini vurguluyor. Aksi takdirde sadece ihanete uğrayan eşinizi daha da çok üzecek ya da çileden çıkartacaksınızdır. Ancak sizi bir başkasının kollarına attıran unsurun ne olduğunu anlatmanızda fayda var. Böylelikle önemli bir sorunu da ortadan kaldırabilme şansını elde edebilirsiniz. İhanet sonrası konuşmalar her zaman acı verici olabilir. Fakat ilişkinin sağlıklı bir şekilde yürümesi için de bu konuşmalara ihtiyaç vardır!

  İlişkiyi krizden kurtarmak!

  Ufak bir ihanet hemen ilişkinin bitmesi gerektiği anlamına gelmez. Tam tersine birçok insan ihanet ettikten ya da ihanete uğradıktan sonra ilişkilerinin daha verimli olduğunu söyler. Çünkü belki de ihanet sayesinde ilişkide yıllardır ters giden noktaları düzeltme fırsatını yakalayabilirsiniz! Tabii ihanete uğrayan kişinin güveninin azalması da olası bir durum. Ayrıca ilişkinin bitmesi de bir olasılık!

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. seven insan neden ihanet eder
 3. ihanet affedilirmi
 4. ingilizce ihanet sözleri, ingilizce etkileyici ihanet sözleri
 5. Ihanet Etmez Bize
 6. Ihanet FıRtınsı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri