Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Aslı Bayram hakkında bilgi , Aslı Bayram hayatı , Aslı Bayram ın biyografisi Almanya'nın Darmstadt kentinde 1 Nisan 1981’de dünyaya gelen Aslı Bayram Türkiye’den göç

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Aslı Bayram hakkında bilgi, Aslı Bayram hayatı, Aslı Bayramın biyografisi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Aslı Bayram hakkında bilgi, Aslı Bayram hayatı, Aslı Bayramın biyografisi


  Almanya'nın Darmstadt kentinde 1 Nisan 1981’de dünyaya gelen Aslı Bayram Türkiye’den göç etmiş bir Türk ailenin çocuğudur.

  2005 yılında Almanya güzeli (Miss Deutschland) seçilmesinden sonra birçok Türk ve Avusturya sinema filminde, Alman dizilerinde rol aldı. Bu arada Bayram, Hollywood’da Muxmäuschenstill adlı filmin devamı olan Short Cut to Hollywood filmi için Şubat 2007’de kamera karşısına geçti. Ardından Ekim 2007’de Luksemburg Şehir Tiyatrosu Esch-sur-Alzette/Luxemburg’ da Anne Frank’ı canlandırdığı (Anne Frank’ın Günlüğünden sahneye uyarlanan) tek kişilik oyunla sahneye çıktı.

  Aslı Bayram, sahnedeki performansı ile gerek eleştirmenlerden gerekse seyircilerden büyük övgüler aldı. Bayram, tiyatro festivali kapsamında Çekoslavakya’da da sahneye çıktı. Oyunun Almanya prömiyeri 2008 yılında Anne Frank’ın doğum yeri olan Frankfurt am Main’da Union-Halle’da başarıyla yapıldı. Kasım 2008’da Simon Wiesenthal Center’in davetlisi olarak Kanada turnesine çıkan Bayram, Toronto’daki Te-Amim Tiyatrosunda seyirciyle buluşmuştur.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kibirin aslı şeytan, tevazunun aslı Rahman'dır sözleri kime aittir
 3. Aslı astarı olmamak anlamı, Aslı faslı olmamak nedir, Aslı astarı olmamak anlamı
 4. Aslı Baş hayatı Alevforum,Aslı Baş Kimdir Alevforum
 5. Aslı Baş Resimleri Alevforum,aslı baş fotoğrafları alevforum
 6. Aslı Enver Resimleri, En Güzel Aslı Enver Resimleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri