Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Anüs Kaşıntıları İçin Bitkisel Tedavi Uygulamaları cadıfındığı yaprağı ve kabuğu tedavisi - anüste kaşıntı için bitkisel kürler - bitkisel ilaçlarla anüs tevdavisi - papatya çiçeği

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Anüs Kaşıntıları İçin Bitkisel Tedavi Uygulamaları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Anüs Kaşıntıları İçin Bitkisel Tedavi Uygulamaları
  cadıfındığı yaprağı ve kabuğu tedavisi - anüste kaşıntı için bitkisel kürler - bitkisel ilaçlarla anüs tevdavisi - papatya çiçeği ile yapılan tedavi yöntemleri  Yıkama ve Oturma Banyoları:

  Cadıfındığı yaprağı ve kabuğu: İnce kıyılmış 50 gr yaprak ve/veya kabuk üzerine 1 litre kaynar su ilave edilir, kabın ağzı kapalı olarak 10-15 dakika bekletilip süzülür. Sulu kısım 19 litre suy ilave edilip oturma banyosu yapılır.

  Civanperçemi otu ve çiçeği: İnce kıyılmış 100 gr ot veya 50 gr çiçek üzerine 1 litre kaynar su ilave edilir, kabın ağzı kapalı olarak 20 dakika bekletilir, süzülür. Sulu kısım 19 litre suya ilave edilip oturma banyosu yapılır.

  Papatya çiçeği : 2-3 yemek kaşığı çiçek üzerine 500 ml kaynar su ilave edilir, kabın ağzı kapalı olarak 10 dakika bekletilip süzülür. 10 litre suya ilave edilerek oturma banyosu yapılır.

  Saplı meşe kabuğu: 50 gr kıyılmış kabuk üzerine 1 litre soğuk su konarak kaynayana kadar ısıtılır, ateşten alınarak 20 dakika bekletilip süzülür. Sulu kısım 10 litre suya ilave edilerek oturma banyosu yapılır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sivilcelere Bitkilerle Tedavi Yöntemleri, Sivilceler İçin Bitkisel Çözüm
 3. Akciğerleri Temizleyen Bitkisel Karışım, Akciğerlerimizi Temizleyen Bitkisel Tedavi
 4. Bitkisel banyolar, Sağlığımız Ve Güzelliğimiz İçin Bitkisel Banyo Kürleri, Bitkisel Banyol
 5. Anüs Nedir Anüs Ne Demek Anüs hakkında bilgi
 6. Sivilce için Bitkisel Tedavi, Sivilce Geçirici Krem, Akne İçin Maske, Sivilce Lekeleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri