Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Ada Çayının Yarattığı Mucizelere Bir Yenisi Daha Eklendi Çeşitli hastalıkları tedavi ve önlemede ciddi bir yardımcı olan ada çayının farklı uygulamalarla birlikte saçlar için de

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ada Çayının Yarattığı Mucizelere Bir Yenisi Daha Eklendi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ada Çayının Yarattığı Mucizelere Bir Yenisi Daha Eklendi

  Çeşitli hastalıkları tedavi ve önlemede ciddi bir yardımcı olan ada çayının farklı uygulamalarla birlikte saçlar için de mucizevi etkilerinin olduğu ortaya çıktı.
  Güzelliğin sırlarından biri olarak kabul edilen ada çayı ile saçlarınızı onarabilir, tazeleyebilir ve size sağlığınızı kazandırabilir.

  Ada çayı ve toknik: Su ile, papatya, ada çayı ve mersin yaprağının karıştırılarak hazırlandığı karışımı kısa bir süre kaynatın. Sonra demlemeye bırakın. İçindeki yaprakları çıkarın. Duşlarınızdan sonra saç diplerinize masaj ile birlikte uygulayın.
  Ada çayı ve buharlı uygulama: Dağ kekiği, ıhlamur, adaçayı ve lavanta bitkilerini kaynatarak elde edeceğiniz karışımı buhar banyosu sırasında cildinize uygulayın. Cildinizin temizlendiğini ve gerginleştiğini göreceksiniz.
  Saçlarınız mat veya kirli görünümlü ise aşağıda belirtilen uygulamalar sizin için faydalı olacaktır.
  * Yumurta sarısı ve zeytin yağımı karıştırarak, masaj eşliğinde saçınıza uyugulayın. 10 dakika bekleyin. Yıkayıp durulayın.
  * Banyonuzun ardından, saçlarınızı yıkadıktan sonra limon suyu ve sirke ile sasçlarınıza masaj uygulayın. Sonra saçlarınızı durulayın. Saç kremi uygulayın ve tekrar yıkayın. Böylece yıkanırken arındıramadığınız tüm kirlerden saçınızın arındığını göreceksiniz. Bir sonraki uygulamanız için iki hafta ara verin.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bozulan Her Şeyi Yenisi İle Değiştirebilir Miyiz Neden
 3. Bir Bardak Çay Daha İstiyorum Kitabının Yazarı Katharine Branning'in Çay Belgeselinde Söyl
 4. Kuranı Kerim Mealinden Peygamberlerin Gösterdiği Mucizelere İlişkin Bir Ayet Meali
 5. hangi hayvanlardan kopan parçanın yerine yenisi gelir
 6. Altın Çilek Çayının Faydaları nelerdir,Altın Çilek Çayının Faydaları hakkında bilgi,Altın
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri