Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 2018 Saç kesim modelleri Saç Kesim Modelleri 2018 2018 Saç kesim Modelleri Yüz Tipinize Göre Saç Kesimleri Olduğunuzdan daha çekici daha güzel görünmenin en
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2018 Saç kesim modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar  2018 2018 Saç kesim modelleri

  Saç Kesim Modelleri 2018 2018
  Saç kesim Modelleri
  Yüz Tipinize Göre Saç Kesimleri
  Olduğunuzdan daha çekici daha güzel görünmenin en önemli adımlarından biri olan saç kesimi, yüzünüzün sekli ile uyum içinde olması ile sağlanır. Saç kesiminizin yüz seklinizle uyumlu olması kuaförünüzün saçınızı tanıması açısından son derece önemlidir. Bu sebeple sık sık kuaförünüzü değiştirmeyin. Saç yapınızı, saç renginizi, saç sıklığınızı, saç gürlüğünüzü kısacası saçınızı tanıyan bir kuaföre saçlarınızı teslim edin.


  Yuvarlak yüzler için saç kesim modeli

  Yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz saçınızı ön plana çıkaracak, yuvarlak yüz hatlarınızı gölgeleyecek ve yüzünüzü olduğundan daha ince gösterecek saç modeli kullanmalısınız. Saç kesiminiz alnınızı ve yanaklarınız kapatacak şekilde olmalıdır. Kahkülleriniz kaşlarınızın altına inecek uzunlukta olması yuvarlak yüz hatlarınızı küçültecektir. Saçlarınıza saç tost makinesi ile atacağınız tostlar yuvarlak yüzünüze hareket getirir.

  Kare yüzler için saç kesim modeli

  Kare yüz hatlarına sahipseniz, saç modeliniz yuvarlak kesimlerden ibaret olmalı. Böylece kare yüzünüzün keskin çizgilerini yuvarlak saç kesimi ile bir nebzede olsa yumuşak hatlara dönüşecektir. Özellikle alın kısmınız ve çene kısmınız keskin köselerden oluşuyorsa yanaklarınıza dökülen saçların yuvarlak kesim ve alın kısmınızın sadece tek tarafına kısa kesilen kahküller yüzünü kare görüntüsüne uyum sağlayacaktır. Saç düzleştiricilerle saçlarınızı düzleştirmeniz kare yüzünüzü daha küçük göstermeyi sağlar.

  Dikdörtgen yüzler için saç kesim modeli

  Dikdörtgen bir yüze sahipseniz saçlarınızın uzunluğunu çenenizden daha aşağıda tutmamalısınız. Zira bu yüzünüzü olduğundan daha uzun gösterir. Saçlarınızı çene hizanızda veya daha yukarısında kestirerek hatta saçlarınızın ön kısmını çenenize kadar kestirip arka kısmını ensenizin hizasında kestirmeniz yüzünü dikdörtgen seklinden uzaklaştırarak daha güzel ve daha çekici bir görünüşe kavuşmanızı sağlar.


  Üçgen Yüz

  Üçgen bir yüze sahipseniz, saçlarınızı en az omuzlarınızın uzunluğunda kestirmelisiniz ve katlı saç kesimi üçgen yüzünüzü daha oval gösterecektir. Saçlarınızın uçlarına saç maşası veya bigudilerle yapacağınız dalgalar üçgen yüzünüze tamamen oval bir görüntü verecektir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Kısa Saç Kesim Modelleri
 3. 2018 Saç Kesim Modelleri Ve İsimleri
 4. 2018 Ota boy saç kesim modelleri
 5. 2018 Bol Kesim Bluz Modelleri
 6. 2018 Trend Saç Modelleri son moda saç modelleri Saç Kesim Modelleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri