Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Erkekler saç diplerine nasıl bakım yapmalı? Sağlık lı saç diye bir şey yoktur. Saç basitçe proteinden oluşur. Saçta sinir sistem i ya da kan basıncı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Erkekler saç diplerine nasıl bakım yapmalı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Erkekler saç diplerine nasıl bakım yapmalı?

  Sağlıklı saç diye bir şey yoktur. Saç basitçe proteinden oluşur. Saçta sinir sistemi ya da kan basıncı gibi şeyler bulunmadığından onarıcı özelliklere sahip değildir. Fakat saç dipleri böyle değildir.

  Saçlarınız saç diplerinden çıktığına göre sağlıklı bir saç dibi sağlıklı saçların garantisidir. Saç diplerinizi sağlıklı tutmak için aşağıdaki pratik ve kolay adımları deneyebilirsiniz.


  Her gün yıkayın

  Saç diplerinizi temiz tutmak gözeneklerin tıkanmaması ve başka sorunlar yaşamamak için anahtardır. Saçınızı yumuşak bir şampuanla, şampuanı saçta iki dakika kadar tutmak suretiyle her gün yıkayın. Durulama ve yine şampuanlama ile tekrar uğraşmayın. Tek bir şampuan yeterlidir.

  Her hafta ölü deriden arının

  Haftada bir ya da iki kere, lif ile ovalayarak ölü deri ve kirden saç derinizi arındırın.
  Yüzde kullanılmak üzere yapılmış yumuşak lifler saç diplerinize zarar vermeyecektir.

  Masaj yapın

  Saç diplerinize masaj yapmak, kan dolaşımını hızlandırıp kasları gevşeteceğinden çok yararlıdır. Saç diplerine yapılan masaj saçın hızlı uzamasını sağlar, parlaklık kazandırır ve dinlendirir.

  Haftada bir parmak uçlarınızla dairesel yönde kuvvet uygulayarak saç diplerinize masaj yapın. Saçlarınızı çekmemek için parmaklarınızın saçların altında olmasına dikkat edin. Bunu 3-4 dakika uygulayın.

  Saç kuruluğuna önlem alın

  Kuru saç diplerinin en büyük nedenlerinden biri sıcak su altında saçlarınızı şampuanlamaktır. Bunu yapmak derinizin doğal yağını yok ederek kuruluğa neden olur. Ilık suyla yıkanmaya çalışın. Saçlarınızı fazla föne maruz bırakmak da kuruluğa yol açabilir. Eğer ciddi bir kuruluk fark ediyorsanız bakım kremlerini kullanarak saç diplerinizi nemlendirebilirsiniz.

  Güzel görünen saçlar için sağlıklı saç diplerine sahip olmanız gerekir. Yukarıdaki önerilerden faydalanarak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Erkekler İçin Bitkisel Cilt Bakım Maskeleri
 3. Saç Bakım İçin Tavsiyeler zarar görmüş saçlarda bakım - saçlarda solmayı nasıl önleriz - s
 4. Dökülen Saçlara Bakım Önerisi nedir dökülen saçlara bakım kürü,yıpranmış saçlar için saç m
 5. Engelli bakım maaşı, engelli bakım maaşı nasıl alınır, engelli bakım maaşını almak için ge
 6. Utangaç erkekler buraya, kadınlarla konuşmanın yolları, Kadınlardan çekinen utanan erkekle
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri