Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Yaşlara Göre Saç Modelleri 12 li yaşlar için 20′li yaşlardakiler için saç modeli 20′li yaşlardaki kadın lar henüz çok başında oldukları yetişkinlik döneminde çok sık

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yaşlara Göre Saç Modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yaşlara Göre Saç Modelleri


  12 li yaşlar için

  20′li yaşlardakiler için saç modeli
  20′li yaşlardaki kadınlar henüz çok başında oldukları yetişkinlik döneminde çok sık stil denemeleri yaparlar. Stillerini bulmak için saçlarıyla eğlenirler. Bu yaşta unutulmaz saç stilleri yapılır. Saç stilistleri çok uç modelleri önermiyor ancak maceracıysanız bu yaşlar çok uygun! Saç şeklinizi neden sevdiğiniz veya sevmediğiniz açıklamak zorunda kalmazsınız. Eğer uzun saçlı bir gençseniz, kısaltmak için hartika bir zaman olabilir. uzun, kısa, açık veya koyu boyaları özgüvenle kullanabilirsiniz.

  30′lu yaşlardakiler için saç modeli
  30′lu yaşlardaki kadınlar anneleri gibi kariyerlerini oluşturmaya veya güçlendirmeye çalışır. 30′lu yaşlarda kendini kanıtlamaya çalıştığı bir yerlerde ve çok ciddi olur. Klasik kesimler, işte, evde, akşam yemeğinde çok yönlü kullanılabildiği için çok tercih edilir. Çoğu kişi ev, araba seçiminde kişisel yaşamındaki duruma uygun hareket eder. Aynı şey saçlar için de geçerlidir. Eğer birliktelik anlayışından bakıyorsanız, o zaman parlak ve düzgün kesimleri tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun stilinde kestirmekten kaçının ve daha şık bir görünüş sağlayan modelleri seçin.

  40′lı yaşlardakiler için saç modeli
  Kadınlar 40′lı yaşlarında olgunlaşma dönemlerine girerler. Aynaya baktıklarında hoşlandıkları ve hoşlanmadıkları bir sürü şeye sahip olurlar. Ne yazık ki kusurlarını önemseyen çoğu kadınlar güzel yönlerini farkedemez. Aslında her ikisini farkedererek, kusurlarını gidermeye çalışmaları en doğrusudur. Bu nedenle çok uç kesimlerden ve değişimlerden uzak durun. Çok çok kısa, uzun kesim, açık veya koyu renkleri de denemeyin. Yüzü daha uzun ve asık gösteren uzun saçlar yerine, kısa kestirin. Saçların kat verilerek kesilmesi de, yüzü ön plana çıkartır.

  50′li yaşlardakiler için saç modeli
  50′li yaşlarındaki kadınlar çok daha olgunlaşmıştır ve kanıtlamak zorunda oldukları hiçbirşey yoktur. Kadın yaşamında bir nokataya gelmişlerdir. Zamanlarının çoğunu başkalarını mutlu etmeye çalışmakla geçirdiklerini farketmişler ve özgürlük istemektedirler. Edindikleri tüm deneyimlerinden yola çıkarak bugününü kutlamak isterler. Bu nedenle kadın olmanın gücünü yeniden keşfederek, kendinden emin ve güzel görünmek ister. Çok uç stiller yerine, içinize sinen daha yumuşak şekil, boya ve stiller deneyin.
  Yumuşak kesimler ve çizgiler olgun cildi ortaya çıkarır. Flört eden yani hareketli, daha az yapmacık duran saç stilleri tercih edin. Bu tür stil sizi hareketlendirecek. Yumuşak ve parlak saçlar her zaman gençler tarafından beğenilir. Yumuşak renkler ise saçlarınızı daha dolgun ve parlak gösterir. Düzneli olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyin.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yüz Tipine Göre Sakal Modelleri
 3. 2018 Yüz şeklinize göre saç modelleri
 4. Burca Göre Saç Modelleri, Burçlara Göre Saç Modelleri Nasıl Olmalı
 5. yaşlara göre sac modelleri, Saç Modelleri, Yaş Ve Saçlar, küçük büyük saç modelleri
 6. Boncuklu patik modelleri bebekler için patikler kız çocuklarına göre patik modelleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri