Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Masaüstü Simgelerini Değiştirme Masaüstünüzde bulunan klasik ikonları değiştirmek isterseniz aşağıdaki işlemleri uygulayarak değiştirebilirsiniz... WİNDOWS XP İÇİN : Bildiğiniz gibi Windows XP'nin klasik masaüstü simgeleri vardır

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Masaüstü Simgelerini Değiştirme

  Sponsorlu Bağlantılar
  Masaüstü Simgelerini Değiştirme

  Masaüstünüzde bulunan klasik ikonları değiştirmek isterseniz aşağıdaki işlemleri uygulayarak değiştirebilirsiniz...

  WİNDOWS XP İÇİN :

  Bildiğiniz gibi Windows XP'nin klasik masaüstü simgeleri vardır bunları aşağıdaki yolla değiştirebilirsiniz.Farklı ikonlar bulmak için:

  İconfinder
  İcons-Search
  İconseeker

  adreslerini kullanabilirsiniz...Bu ikonları kullanabilmek için ikonları .ico formatında kaydedin...  1) İlk önce Masaüstünde boş bir yere sağ tıklayarak ÖZELLİKLER' e giriş yapıyoruz.


  2)Çıkan pencereden MASAÜSTÜ sekmesine geçiyoruz.Bu sekmede alt taraftaki MASAÜSTÜNÜ ÖZELLEŞTİR 'e tıklıyoruz.  3)Karşımıza varsayılan ikonların listelendiği bir pencere çıkıyor.Buradan değiştirmek istediğiniz ikonu seçin ve SİMGE DEĞİŞTİRE tıklayın.  4)Simge Değiştir e tıkladığınızda karşınıza alternatif simgeler çıkacaktır.İsterseniz buradan bir simge seçebilirsiniz.Buradan bir simge seçerseniz ,seçtikten sonra bütün pencereleri onaylayarak simgenizi değiştirebilirsiniz.Ama biz klasik windows simgelerinden sıkıldığımız için az önce vermiş olduğum ikon bulma sitelerinden bulduğumuz ikonlardan seçeceğiz.Bunun için GÖZAT 'a tıklayarak indirdiğimiz ikonların olduğu klasörü bulup oradan istediğimiz ikonu seçip AÇ diyoruz ve bütün pencereleri onaylayıp simgemizi değiştiriyoruz.  NOT:Eğer simgeleri değiştirdikten sonra vazgeçer ve simgeleri eski haline döndürmek isterseniz 3. adıma geldiğinizde yine istediğiniz simgeyi seçip VARSAYILANI YÜKLE deyip onaylamanız yeterlidir.

  Hepsi bu kadar kolay gelsin...


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. facebook ad değiştirme isteğin otomatik onay sistemimiz tarafından reddedildi hatası, face
 3. facebook isim değiştirme, Facebook kullanıcı adı değiştirme
 4. 2018 Yılı Masaüstü Takvimi,2018 masa takvimi indir,2018 masaüstü takvimi
 5. Photoshopta renk değiştirme, Photoshop ile bir resmin rengini değiştirme
 6. Şeker masaüstü saatleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri