Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Strese İyi Gelen Renkler renklere göre karakter analizi - renklere göre karakter testi - renklerin anlamları - renklerin dili - renklerin etkileri Renkler , bizim

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Strese İyi Gelen Renkler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Strese İyi Gelen Renkler
  renklere göre karakter analizi - renklere göre karakter testi - renklerin anlamları - renklerin dili - renklerin etkileri

  Renkler, bizim hissettiklerimizi pozitif ya da negatif yönde etkiler. Belirli renkler sizi keyfinizi kaçırırken, diğer renkler ise iç huzurunuzu sağlar. Peki stresten arınmak ve kendimizi huzurlu hissetmek için hangi renkleri tercih etmeliyiz?

  Ehow isimli internet sitesinde yer alan habere göre, doğru renkleri seçerek stresinizi azaltabilirsiniz.

  1. Etrafınızı pembeyle çevirin. Pembe sükunetin rengidir. Sakin bir atmosfer oluşturmak için evinizde pembe renkleri tercih edin. Banyoda, yatak odasında ya da diğer alanlarda pembe rengi kullanabilirsiniz. Örneğin, enerjinizi dengelemek ve iç huzurunuzu artırmak için pembe bir hırka giyebilirsiniz.

  2. Kendinizi sakinleştirmek için yaşamınıza sarı rengi de ekleyin. Duygularınızı ferahlatmak ve stresinizi azaltmak için sarı mükemmel bir renktir.

  3. Sakin bir ortam ya da iyi bir gece uykusu için maviyi tercih edin. Mavi dinlendirici bir renktir. Uykusuzluk probleminiz varsa yatak odanızın dekorasyonunda mavi renkleri kullanın. Mavi pijamalar giyin, mavi nevresim takımları kullanın. Ayrıca toplum içinde konuşurken mavi renkler giymek iyi bir iletişimi destekler.

  4. Gardolabınızda ya da etrafınızda yeşil rengi de kullanın. Yeşil de yatıştırıcı bir renktir. Uyumu artırır ve endişeyi yatıştırır.

  5. Hayatınıza menekşe rengini de eklemeyi unutmayın. Bu renk barışın, gücün ve ilmin rengidir. İç huzurunuz için bu renkte giysiler giymelisiniz. Huzur dolu bir ortam için evinizde bu rengi kullanın.

  6. Temiz bir görünüm ve ferahlık için klasik beyaz rengi seçin. Beyaz temizlik ve saflıktır. Ev dekorasyonunda beyazı kullandığınızda evinize temiz ve yeni bir görünüm verir, evi ferahlatır. Beyaz giyinmek de beyninizi temizler, ruhunuzu saflaştırır. Ancak kullandığınız beyazın kirlenmemesine dikkat edin. Çünkü kirli görünen beyaz renk aynı şekilde duygularınızı da etkiler.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ana Renkler ve Ara Renkler Nelerdir?
 3. Rüyada Renkler Görmek Ne Demek? Rüyada Renkler Görmek Ne Anlama Gelir?
 4. Sigara Strese Neden Olur Mu?
 5. 2018 2018 Dekorasyon, duvar boyası, yaz renkleri, renkler, renkler
 6. İngilizce Renkler ve Anlamları, ingilizce bütün renkler, ingilizce beyaz, ingilizce renkle
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri