Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Smiley - Smiley Nedir - Smiley Hakkında Smiley Fiil , İngilizce 1. Tebessüm , gülümseme; gülümseyerek ifade etmek 2. IRC'de duygunuzu anlatmaya yarayan işaretler topluluğuna

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Smiley - Smiley Nedir - Smiley Hakkında Özet

  Sponsorlu Bağlantılar
  Smiley - Smiley Nedir - Smiley Hakkında

  Smiley

  Fiil, İngilizce
  1. Tebessüm, gülümseme; gülümseyerek ifade etmek
  2. IRC'de duygunuzu anlatmaya yarayan işaretler topluluğuna verilen ad.
  3. Gülenyüz.
  Smiley.svg.png
  Smiley, 1971 yılında Franklin Loufrani tarafından geliştirilmiş olan bir markadır. Misyonu, dünyayı yaşanması daha mutlu bir hale getirmek olan bir şirket olan, Smileyworld Ltd.’yi yönetmektedir. Smiley markası, çeşitli yaşam tarzı endüstrilerinde tüm dünya üzerinde satılmaktadır; tasarımcıları, sürekli olarak çok yaratıcı ve keskin kenarlı ürünler geliştirmektedir ve bunlar, Smiley Collection ve Smiley Beauty üzerinde görülebilir.
  Marka, çevreyi ve üretimde yer alan insanların yaşamlarını korumaya yardımcı olmak amacıyla, organik pamuk kullanmaktadır. Toplanan telif hakkı meblağının %10’u, Smiley World Association (Smiley Dünyası Birliği) adı verilen, birçok ülkede sosyal faaliyetler gösteren bir vakfa bağışlanmaktadır. Temel çizgisi, “Gülümsemenizi ihtiyacı olanlarla paylaşın” ifadesidir.
  1997’de, Franklin’in oğlu Nicolas Loufrani, orijinal Smiley logosuna dayanarak simgeler ile yeni bir dünya oluşturmaya başlamıştır. Bugün, 1200’ün üzerinde simge, Smileyworld. adlı markanın bir parçası olarak kullanılmaktadır. Bu marka, insanların çeşitli sosyal ifade ürünleri (tebrik kartları, hediyeler…) yoluyla daha iyi iletişim kurmasına yardımcı olmayı hedefleyen bir iletişim kavramına dayanmaktadır. Aynı zamanda, kitaplar, oyuncaklar, etkileşimli ürünler ile olduğu kadar aynı zamanda çocuklar için çok eğlenceli yaşam tarzı markası (moda, aksesuarlar…) ile öğretici bir projedir.

  Yasal
  Smiley, 1971’den beri tescilli bir ticari markadır. Smiley adı ve logosu, artık 25 çeşit mal ve hizmet için 100’ün üzerinde ülkede kullanılmaktadır. 1200’dan fazla Smiley yüz ifadesi simgesi Washington Kongre kütüphanesine kayıtlıdır ve Evrensel Telif Hakları Konvansiyonu ile korunmaktadır. Geçtiğimiz 10 yılda, Smileyworld Ltd, dünya çapında 800’ün üzerinde lisans anlaşması imzalamıştır ve 5 kıtadaki en önemli ülkelerin tümünde mal ve hizmet sınıflarının çoğunda haklarını kullanmaktadır. Smileywork Ltd, fikri mülkiyet haklarını korumak için 60’ın üzerinde hukuk firması ile çalışmaktadır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İyi Geceler Msn İfadeleri, İyi Geceler Smiley, Gute Nacht, Good Night, Msn ifadeleri, Smil
 3. Smiley Nedir - Smiley Ne Demek - Smiley Sözlük Anlamı Nedir - Smiley Tanımı Nedir
 4. Komik Msn İfadeleri, Komik Smiley, Funny MSN Emoticons, Funny Smiley, Msn ifadeleri, Smile
 5. Sempatik Msn İfadeleri, Sempatik Smiley, Sympathetic MSN Emoticons, Smiley sympathetic, Ms
 6. Sevgiliye Msn İfadeleri, Sevgiliye Smiley, Valentine Smiley, Msn ifadeleri, Smiley Arşivi,
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri