Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

İyi Bir Cv İçin İpucu Genç lik Faktörü ” Eğer genç seniz bunu bir avantaj olarak sergileyebilmelisiniz. Örneğin; siz tecrübeli insanlardan , belki daha az

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İyi Bir Cv İçin İpucu

  Sponsorlu Bağlantılar
  İyi Bir Cv İçin İpucu

  Gençlik Faktörü

  ” Eğer gençseniz bunu bir avantaj olarak sergileyebilmelisiniz. Örneğin; siz tecrübeli insanlardan, belki daha az paraya, daha az cazibeli görevlerde, uzun veya tercih edilmeyen saatlerde, belli bir konuda uzmanlaşmanıza olanak tanımayan çok yönlü bir pozisyonda çalışabilirsiniz.

  "Yeni mezunum yeterince tecrübem yok" Yeni mezunsunuz ve başvurduğunuz pozisyonda sizinle aynı tecrübeli kişilerle yeğitim seviyesinde fakat daha arışıyorsunuz. Bu durumda okulunuzu bir iş tecrübesi olarak düşünün ve başvurduğunuz pozisyonla ilgili aldığınız derslerden, konuya yakın olacak projelerinizden ve bütün bunların size sağladığı bilgi ve becerilerden söz edin. Pozisyonun gerektirdiği tüm bilgi ve becerilere ve bunları talip olduğunuz işte uygulayabilme potansiyeline ve yeteneğine sahip olduğunuza karşınızdakini ikna edecek şekilde yazın.

  "İş/Kariyer hedefimi koyamadım" İş/Kariyer hedefinizi CV'nize koymak zorunda değilsiniz. Eğer gerçekten kendinize henüz uzun vadeli bir hedef belirliyememişseniz, kısa süreli hedefler koymakla başlayın. Bunu yaparken aynı zamanda başvuracağınız pozisyonu da düşünerek hedeflerinizi belirliyebilirsiniz. Ayrıca, değişik işyerlerine yaptığınız başvurularda değişik is/kariyer hedefleri koyabilirsiniz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Atatürk'ün Türk Dili İçin Gösterdiği Hedef Nedir Bu Hedefe Ulaşmak İçin Neler Yapılabilir
 3. Sizden Biriniz Kendisi İçin İstediği Bir Şeyi Kardeşi İçin De İstemedikçe Tam Anlamıyla İm
 4. Şiirleriniz İçin Kalp Temalı E Kartlar, Şiirleriniz İçin E kartlar, Aşk Kartları, Aşk Kart
 5. Ahi İçin, Yaren İçin 'Açık' Ve 'Kapalı' Olan Şeyler
 6. Çarpıcı Dudaklar ve Kaşlar İçin Güzellik Sırları, Birbirine Uzak Gözleri Yakınlaştırmak İç
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri