Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Oruç düzenli beslenme alışkanlığı kazandırır Sağlık , sahip olduğumuz nimetlerin en önemlisidir Sağlığımız korumak din imizin bir emridir. Sağlığı yerinde olan insanlar Allah 'a ve

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Oruç düzenli beslenme alışkanlığı kazandırır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Oruç düzenli beslenme alışkanlığı kazandırır

  Sağlık, sahip olduğumuz nimetlerin en önemlisidir Sağlığımız korumak dinimizin bir emridir. Sağlığı yerinde olan insanlar Allah'a ve diğer varlıklara karşı görevlerini yerine getirebilirler. Bu nedenle sağlığımızı dinimiz açısında bir zorunluluktur.

  Beden sağlığını korumak için, düzenli beslenmeye özen göstermeliyiz. Çünkü sağlık, güçlü ve zinde bir vücuda sahip olmak, ancak dengeli beslenmekle mümkündür.
  Oruç, yiyip ve içmemizi daha düzenli hale getirir. Böylece gelişigüzel beslenmeyi, her şeyi oburca yiyip içime alışkanlığını bırakırız. Çünkü oruçlu insan yediklerine ve içtiklerine dikkat etmek zorundadır. Bu sayede sindirim sistemi rahatlar ve dinlenir. Bütün bunlar sağlımızın korunmasına etki eder. Sevgili Peygamberimiz bir sözünde "Oruç tutunuz, sıhhat bulursunuz" ( Keşfül Hafa) buyurarak, orucun sağlık açısından önemini belirtmiştir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Düzenli Ve Temiz Bir Öğrenci Olmak Bize Neler Kazandırır
 3. Dengeli ve düzenli beslenme ile ilgili Hikaye, Dengeli ve düzenli beslenme önemini anlatan
 4. Dengeli ve düzenli beslenme ne demek
 5. Dengeli ve düzenli beslenme kısaca
 6. Oruç insana düzenli yaşama alışkanlığı kazandırır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri