Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Facebook Cityville İpuçları , Cityville İpucu , cityville oyun u ipuçları , cityville facebook ipuçları Şehirdeki görevleri yapmak için Enerjinizi kullanırsınız , ve bu görevleri

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Facebook Cityville İpuçları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Facebook Cityville İpuçları,
  Cityville İpucu,
  cityville oyunu ipuçları,
  cityville facebook ipuçları


  Şehirdeki görevleri yapmak için Enerjinizi kullanırsınız, ve bu görevleri tamamladığınız zaman XP(Deneyim Puanı) ve Coins(Oyun Parası) kazanırsınız. Yeterince XP topladığınız zaman bir üst Level'e (Seviyeye) yükselirsiniz.

  Seviyeniz yükseldikçe şehrinizi inşa etmeniz için yeni işyerleri, evler, dekorasyonlar ve daha birçoğu sizin için açılıyor. Son olarak, Cash satınalabilir ve satın aldığınız Cash'i ücretli eşya, hizmetleri almak için kullanabilirsiniz. Ancak, CityVille Mallar dahil olmak üzere bazı şeyleri karıştırıyor. İşletmelerinizden paraları toplamadan önce, mallarınızı deponuza stoklamalısınız, bu güçlü bir tedariğe sahip olmak için çok önemlidir. (Eğer siz tarladaki mahsulü biçip mal toplamak yerine işletmelerinizdeki paralarınızı alırsanız, Enerjinizi harcamış olursunuz bu yüzdende tarladaki mahsulü toplamakta da gecikebilirsiniz.). Malları, sevkiyat yoluyla ve ektiğiniz ürünleri toplayarak elde edebilirsiniz.


  Evler ve Topluluk Binaları

  CityVille'de, Şehrinizi büyütmek için sırayla evleri inşa etmelisiniz. Ev inşa ederek şehrinizdeki kişi sayısını arttırabilir ve daha fazla ev kirası alabilirsiniz. Ancak, şehrinizin azami nüfus sınırı bulunmakta ve şehrinizdeki kişi sayısı azami nüfus sınıra yaklaştığında şehrinizde yaşayan insanlar giderek mutsuzlaşacaktır.


  Azami olası nüfusu arttırmak için, Postahane ve Belediye Binası gibi Topluluk Binaları inşa etmek zorundasınız. Biraz Enerji kullanımına ek olarak, bu binalarda görevli olarak çalışmak için birkaç arkadaşınızın yardımına da ihtiyacınız olacak. Eğer Arkadaşınız yoksa alternatif yöntem olarak doldurmanız gereken her iş birimi için 1 Cash ödeme yapabilirsiniz.


  İşletmeler & Franchise

  İşletmelerin oluşturulması CityVille Şehrinizin refahı için çok önemlidir İşletmeler, önce kilitleri açılmalı, para kazanmaya başlamadan öncede inşa edilmiş ve stok yapılmış olmalıdır. Bir işletmeyi arkadaşınızın şehrine inşa ederek bir franchise'a dönüştürebilirsiniz. Bir kere bir zincir oluşturmalısınız. Kendi şehrinize Franchise Müdürlüğü inşa edebilir ve fazladan Coins kazanmaya başlayabilirsiniz. Franchise'ınız ile açılan mağazaların sayısına göre daha fazla ödeme alırsınız.

  Hedefleri & Koleksiyonları Tamamlama


  Diğer popüler Facebook oyunları gibi, CityVille'de bünyesinde tamamlanmak üzere hedefler bulunur. Bu hedefleri tamamlayarak fazladan Coins, XP, Enerji ve diğer sürpriz çeşitlerinden birini kazanırsınız.

  CityVille'deyken ve şehrinizle uğraşıyorken, özel eşyalar bazen binalarden ortaya çıkar.(Bir evden kirayı alırken veya işletmenizden parayı tahsil ederken vs) Bu eşyalar koleksiyonları tamamlamak için kullanılırsınız. Aynı set içerisinde bulunan beş nesneden her birini toplarsınız, ve koleksiyon tamamlandığında onları XP, Coins, Enerji ve Daha fazlası ile tasak edebilirsiniz.


  Tarım & Sevkiyatlar

  CityVille ayrıca arazide çalışmanızı izin verir. Tarım, sabit bir mal kaynağı elde etmenin yollarından birisidir. Araziye tarla parseli kurun, tohum ekin, ve değerli malları ve XP almak için mahsulü hasat edin. Herzaman olduğu gibi, mahsülleri zamanında hasat etmeyi unutmayın. Oyuna başladıktan sonra ve çeşitli hedefleri tamamladığınızda tren ile mal sevkiyatı yapmaya hak kazanacaksınız. Sevkiyat yoluyla ise komuşunuzdan ister mal satın alabilirsiniz isterseniz mal satışı yapabilirsiniz.
  alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. cityville arkadaş ekle, cityville nasıl arkadaş eklenir
 3. cityville çiçek dükkanı nedir,cityville bahçe dükkanı nasıl açılır
 4. Cityville Açılmıyor,Cityville Açılma sorunu
 5. facebook hata veriyor ne yapmalıyım, facebook hatası, facebooka giremiyorum, faceye girilm
 6. Hayat Kurtaran İpuçları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri