Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Tohumdan fidana yolculuk Gümüşhane Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıl Şubat ayında başlatılan "Bir Öğrenci Bir Fidan" projesi devam ediyor. (IHA) Gümüşhane
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Tohumdan fidana yolculuk

  Sponsorlu Bağlantılar
  Tohumdan fidana yolculuk

  Tohum-fidan.jpg

  Gümüşhane Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıl Şubat ayında başlatılan "Bir Öğrenci Bir Fidan" projesi devam ediyor.
  (IHA) Gümüşhane Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıl Şubat ayında başlatılan "Bir Öğrenci Bir Fidan" projesi devam ediyor.

  Proje kapsamında Gümüşhane Fen Lisesi bahçesinde fidan dikimi yapıldı. Ceviz tohumlarından elde edilen fidanların bir kısmı okulların bahçelerine dikilirken bir kısmı da düzenlenen törenle Fen Lisesi’nin bahçesine dikildi. Törene Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Taş, Tarım İl Müdür Yardımcısı Abdulkadir Karabulut, Milli Eğitim Şube Müdürü Altan Ekmen, Pojelerden Sorumlu Öğretmen İlhan Sivri, Çevre ve Orman Müdürlüğünden yetkililer, fen ve teknoloji öğretmenleri ile öğrenciler katıldı.

  Proje kapsamında dağıtılan 150 ceviz tohumundan bir kısmını okullar kendi imkanları ile okul bahçelerine dikerken bir kısmı da Fen Lisesi bahçesine dikildi. Proje kapsamında öğrenciler öncelikle tohumdan fidan elde etmeyi öğrenerek, fen bilgisi öğretmenlerinin gözetiminde tohumun toprakta çimlenmesini, toprağın yüzeyine çıkışını ve fidana dönüşünü gözlemlediler.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Meyve ve Tohumdan Nasıl Yararlanırız
 3. Müziğin Kalbine Yolculuk
 4. Çam Ağacının Tohumdan Fidana Fidandan Ağaca Geçiş Aşamaları
 5. Hamilelikte Yolculuk
 6. Paylaş Facebook Twitter Google


 7. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri