Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Atatürk'ün Fenerbahçe ile İlgili Sözler i Atamızın fenerbahçe hakkında söyledikleri Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım , Fenerbahçe Dergisi'nin 45. sayısındaki yazısında , Fenerbahçe Şükrü
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Atatürk'ün Fenerbahçe Sözleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Atatürk'ün Fenerbahçe ile İlgili Sözleri
  Atamızın fenerbahçe hakkında söyledikleri


  Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'nin 45. sayısındaki yazısında, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'na harcanan emeklerin karşılığını aldıklarını ifade etti. Yıldırım, yazısında şu ifadeleri kullandı; "Hiç şüphesiz Ekim ayının en güzel olayı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda 2009 UEFA finalinin oynanması yönünde verilen karardır.

  1897 yılından itibaren Papazın Çayırı adıyla sadece kenar çizgileri çizilerek İstanbul halkına hizmet veren ve bugün artık Avrupa'da imrenilecek bir stadyum haline gelen Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu sadece Fenerbahçe'nin değil, Türkiye'nin gururudur.

  Yönetime geldiğimiz günden itibaren stadyumun kapasitesinin arttırılması ve dünya standartlarına uygun hale getirilmesi yönünde gösterilen emeklerin karşılığını UEFA finalinin stadımızda oynatılması kararı ile almış bulunuyoruz. Bu konuda emek veren, gecesini gündüzüne katan çalışanları ve bu uğurda mesai veren yönetim kurulu üyelerimizi yürekten kutluyorum.

  Yine Ekim ayında yaşadığımız bir diğer olay ise; tarih cahillerinin Fenerbahçe tarihini tv ve gazete yayınları ile değiştirme çabasıdır. 100 yıllık bir spor kulübünün geçmişte her cephede ve her yere yayılan ünü ile gösterdiği olağanüstü başarıları bugünkü kavramlarla karşılaştırma gayretlerinin altında başka hesaplar vardır.

  Atatürk'ün sözleri!

  En Büyük Türk Atatürk "Fenerbahçe Kulübü'nün her tarafa mazhar-ı takdir olmuş bulunan asari mesaisini işitmiş ve bu kulübü ziyaret ve erbab-ı himmeti tebrik etmeyi vazife edinmiştim. Bu vazifenin ifası ancak bugün müyesser olabilmiştir. Takdirat ve tebrikatımı buraya kayd ile mübahiyim." diye kulüp defterini 88 yıl önce imzalayarak Fenerbahçe düşmanlarına zaten gerekli cevabı vermiştir.

  Sevgili Fenerbahçeliler!

  UEFA Kupası'nda Newcastle mücadelesiyle birlikte profesyonel futbol takımımız, göze hoş gelen futboluyla bu sezon neler yapabileceğinin mesajını vermektedir. Bundan sonraki maçlarımızda da Takımımız ve teknik kadromuz mücadeleci futboluyla 3 kulvarda yarışacaktır.

  Fenerbahçe / Ülker erkek basketbol takımımız ile erkek voleybol takımımız ligde ilk karşılaşmalarında kalitelerini ortaya koymuşlardır. Bayan basketbol ve voleybol takımlarımıza ise yeni sezonda buradan başarılar dilemek istiyorum.

  Tüm şubelerimizin de aynı şekilde 100. yılımızda camiamıza yaraşır bir mücadele çıkaracağı yönündeki inancımı bir kez daha buradan sizlere hatırlatmak istiyorum.

  Taraftarımıza düşen görev, gerek sahamızda, gerekse deplasmandaki tüm maçlarda son dakikaya kadar "destek" sözünü yerine getirmek olmalıdır.

  Kurumsal yapımızdaki bir yeni gelişme ve değişiklik ise yönetim kurulu üyemiz Sayın Ali Koç sorumluluğunda "İletişim Direktörlüğü" servisinin hizmete girmesidir. Fenerbahçe Spor Kulübü'nde artık; kelimenin üzerine yüklediğiniz anlamlar hiçbir kesimde farklı algılanmayacaktır"


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Fenerbahçe Sözleri 2018
 3. Fenerbahçe Kitap Özeti - Ergun Hiçyılmaz Kitapları - Fenerbahçe Kitap Tanıtımı - Fenerbahç
 4. Fenerbahçe Gifleri, Fenerbahçe Yazılı Gifler, Fenerbahçe Resimleri, Hareketli Fenerbahçe G
 5. Fenerbahçe Aşkı Sözleri, Fenerbahçe sözleri
 6. Fenerbahçe Masaüstü Resimler - fenerbahçe wallpaper - fenerbahçe resimleri - fenerbahçe ma
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri