Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kişisel temizlik nasıl yapılır Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Kişisel Temizlik Nasıl Yapılır Oruçlu iken kişisel temizlik yapılır mı Takıntılı Kişilik Durumları Yaşamı Nasıl Etkiler,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Kişisel temizlik nasıl yapılır

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Kişisel temizlik nasıl yapılır

  kişisel temizlik.jpg

  Temizlik küçük yaşlardan ititbaren başlar. Etrafımızda çeşitli kişiler tarafından temizlik alışkamlığı kazanırız. Aile ve çevremiz temizlik anlayışımızı büyük ölçüde etkiler.

  Örneğin okuldan geldiğimizde hiçbirşeye dokunmadan ellerimizi bol su ve sabunla yıkamalıyız aksi taktirde çeşitli hastalıklar ortaya çıkar. Temizlik sadece vücudumuzda görünen kirleri yıkamak değildir. Sabah uyanadığımızda elin yüzün yıkanması, çamaşırların değistirilmesi günlük yapılan temizliklerdendir.

  Temizlik sadece suyla olmaz suyun yanında mutlaka sabunda olması gerekir çünkü sabun vücudumuzdaki miktopları tamamen yok eder ama su bir kısmını temizler.

  Bunun dışında sadece kişisel olarak kullanacağımız eşyalarda çok önemlidir bunları mutlaka kendimiz kullanmamız gerekir. Bunlar; banyo lifleri, diş macunu, diş, fırçası vb. gibi temizlikte kişiselliğe dikkat etmeliyiz. Kendi sağlığımız dışında başkalarının sağlığıda önemlidir bu yüzden çevremizide temiz tutmalıyız.
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri