Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Hatasız kul olmaz kompozisyon örneği Hatasız kul olmaz konulu kompozisyon yazar mısınız Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Yoğurdum Karadır Diyen Kimse Olmaz konulu kompozisyon 19
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Hatasız kul olmaz konulu kompozisyon örneği

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Maziye dönüp baktığımızda gördüğümüz hatalarımız ve yanlış kararlarımız için umumiyetle gençliğin cahilliğini mazeret olarak öne süreriz. Çünkü, çağrıştırdığı bir çok duygu ve düşüncenin yanısıra gençlik, aynı zamanda cahillik ve tecrübesizlik anlamında da kullanılmaktadır.
  Tahsil hayatımız, özel ilişkilerimiz ve iş hayatımız için almış olduğumuz kararlarımızı bir düşünelim. Bu gün geldiğimiz nokta, vaktiyle almış olduğumuz o kararların neticesidir. Bu günkü durumumuzdan memnun isek, beis yok kendimizle gurur duyabiliriz amma eğer bu günkü yaşadığımız hayattan daha fazlasını hak ettiğimizi düşünüyorsak, yani mutlu değilsek, gençlik mazeretine sığınırız. Ancak, doğru yaptıklarımızı kendi aklımıza ve kaabiliyetimize mal ederken, hatalarımızı gençliğe yüklemek ne kadar doğrudur.
  Her yaşta hata yapabileceğimizi ve yanlış kararlar alabileceğimizi kabullenmek, herhangi bir mazeretin ardına sığınmadan, hatayı başka insanlarda aramadan, açık yüreklilikle kabullenmek gerekiyor. Aksi takdirde, aynı hataları hayatımız boyunca tekrarlamamız kaçınılmaz oluyor.
  alıntı:Nisan yağmuru 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri