Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kulak Kızarması neden olur Kulak Kızarması sebepleri Kulak kızarmasının nedeni olarak Migren habercisi olarak söylenmektedir. Gerçeklik payı hakkında kesin bir bilgi olmamakla beraber bir doktora
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Kulak Kızarması Nedenleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kulak Kızarması neden olur
  Kulak Kızarması sebepleri

  Kulak kızarmasının nedeni olarak Migren habercisi olarak söylenmektedir. Gerçeklik payı hakkında kesin bir bilgi olmamakla beraber bir doktora gitmenizi tavsiye ederim.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Çocuk kulak ağrısını nasıl anlatır kulak ağrısı nedenleri nelerdir
 3. Çocuklarda kulak kızarması neden olur
 4. Çocuklarda Kulak Kızarması
 5. Kulak Kızarması Nedenleri, Kulak Kızarması neden olur
 6. Ani Yüz Kızarması yüz kızarması neden olur - yüz kızarmasının sebepleri - yüz kızarması te
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Kulakta yanma ve kızarma hissinin birkaç nedeni olabilir. Bazı hastalıkların yan etkilerinden dolayı, acılı baharatlı yemeklerden sonra, fazla alkol tüketimi kulakta yanma ve kızarıklığı neden olabilir. Bu durumlarda sadece kulakta değil yüzde veya yanakta da yanma olabilir. Bu şikayetler kısa süre sonra kendiliğinden geçer.

  Kulak kızarması bazı kişilerde migren habercisi de olabilir. Tansiyonun çıkması da kulak yanmasına neden olabilir. Bazen stres altındaki kişilerin kulakları kızarıp yanabilir. Özellikle utandıkları zaman yüzü kızaran çok sayıda kişi bulunuyor. Halk arasında kulakları kızaran kişiye “biri seni anıyor” derler.

  Eğer kişi normal bir ortamda yukarıdaki sebeplerden hiçbiri yokken de kulakları yanıyorsa bir doktora giderek şikayetini bildirmesi gerekmektedir. Bu nedenle kulak çevresinin kızarması yanması şikayeti olanların Kulak Burun Boğaz Uzmanına başvurmasında yarar vardır.
 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri