Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Anne ler Yavrularını Nasıl Doğurur Yabani hayvanların arasında doğum aşağı yukarı insanlardaki gibidir. Zamanı yaklaşınca , anne doğum sancıları çekmeye başlar. Acısı fazlalaşmca , tek
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 5      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Anneler Yavrularını Nasıl Doğurur

  Sponsorlu Bağlantılar
  Anneler Yavrularını Nasıl Doğurur

  Yabani hayvanların arasında doğum aşağı yukarı insanlardaki gibidir. Zamanı yaklaşınca, anne doğum sancıları çekmeye başlar. Acısı fazlalaşmca, tek başına yola çıkarak kendine kuytu bir köşe arar. Böyle zamanlarda yanında katiyen erkek istemez. Eşinden kaçması, onun yavruları yemesinden korkmasından ileri gelmez, daha ziyade gebeliğin verdiği rahatsızlıktan ötürüdür. Ve bu rahatsızlık yüzünden de asabidir. Ölmek üzere olan bir hayvan da tıpkı böyle yalnız kalmak ister.
  Müstakbel anne zamanı gelince yavrulamak üzere yere uzanır, fakat ihtimalle olanların farkında değildir. Yavrular yavrulamaz gene ayağa kalkar ve yavrusuna karşı değme insan annesi kadar sevgi ve ilgi gösterir.
  Doğum yabani yaratıkların arasında oldukça kolay ve normal bir olaydır. Ölüm vakaları hemen yok gibidir. Evcil hayvanlarda görüldüğü gibi, bir veterinerin yardımına muhtaç değildirler.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Akrep sokması nasıl sonuçlar doğurur?
 3. Baykuşlar yavrularını ne ile besler
 4. Balık nasıl doğurur
 5. Anneler Günü Nasıl Kabul Edildi - Anneler Gününün Tarihi
 6. Yalı Capkını Kuşunun Yavrularını Besleme Yöntemi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri