Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Hayvanlar Arasında Aşk Yabani hayvanların his hayatı birçok bakımlardan insanınkine benzer. İnsanla hayvanın duyguları belki de en çok flört zamanında birbirlerine yaklaşır. Her iki türe

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hayvanlar Arasında Aşk

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hayvanlar Arasında Aşk


  Yabani hayvanların his hayatı birçok bakımlardan insanınkine benzer. İnsanla hayvanın duyguları belki de en çok flört zamanında birbirlerine yaklaşır. Her iki türe de içgüdüleri yavrulamayı ve nesillerini devam ettirmeyi emreder. Her iki tür de eşlerine karşı kuvvetli bir sevgi beslerler. Ve arzularına engel olan üçüncü bir şahsa karşı da nefret duyarlar.
  Dişi yabani hayvanlar, gene insanın dişisi gibi flört esnasında çekingen davranır ve kolay elde edilmemeye çalışır, fakat erkek başka bir dişiyle ilgilenecek olsa derhal cilveye baş vururlar. Ekseri-hayvan çiftleri, tıpkı insanlar gibi kuytu köşelerde sevişmeyi tercih ederler ve böyle anlarında kendilerinden başkasıyla ilgilenmezler. Hatta bazı türler eşleriyle uzunca balaylarına bile çıkarlar.
  Birçok yabani hayvanlar düzenli bir hayat sürerler. Flörtün zamanı vardır, doğumun da zamanı vardır. Ayrıca yemeye, uyumaya ve diğer faaliyetlere ayrı zamanlar ayrılır. Hayat genel olarak, yavrular ilkbaharda doğacak şekilde ayarlanmıştır. Bu mevsimde yiyecek boldur, ilerisinde ise yavruların büyümesi ve kışa hazırlan-, ması için koca bir yaz vardır.
  Yabani hayvanlar aşk mevsiminde fevkalâde huzursuzdurlar. Hatta bu zamanlarda ne şekilde hareket edecekleri kestirilemez. Bazı erkekler haftalarca ağızlarına bir şey koymazlar. Fakat sevişme mevsimi bir kere sona erdikten sonra eski düzenli hayatlarına dönerler. O zaman kavgalar ve düşmanlıklar da son bulur. Cazip bir dişi uğruna ölesiye dövüşen erkek hayvanlar, gene canciğer dost olurlar.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Türkiyedeki Endemik Hayvanlar nelerdir,Türkiyedeki Endemik Hayvanlar hakkında bilgi,Türkiy
 3. Karadenizde yetiştirilen hayvanlar, Karadenizde hangi hayvanlar yetiştirilir, Karadeniz bö
 4. Placozoa Hayvanlar, Placozoa Hakkında - Omurgasız Hayvanlar Hakkında - Placozoa Hayvanlar
 5. Gerçek Dokusu Olan Hayvanlar, Işınsal simetrili hayvanlar hakkında - İlkin ağızlılar Hayva
 6. Animasyon Hayvanlar, Hareketli Hayvanlar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri