Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Amerikan Cocker Spaniel Temel Özellikleri Neşeli , uysal , çocuk dost u efendisine karşı saygılı ve iyi huylu bir köpektir. Apartman yaşamı için uygun bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Amerikan Cocker Spaniel

  Sponsorlu Bağlantılar
  Amerikan Cocker Spaniel  Temel Özellikleri
  Neşeli, uysal, çocuk dostu efendisine karşı saygılı ve iyi huylu bir köpektir. Apartman yaşamı için uygun bir ırktır. Tabi ki bahçeli bir ev tercih sebebidir.

  Neler Yapar?
  Hem avda hem de evde gözüpek ve dayanıklıdır. Neşeli, tatlı ve hassastır. çocuklarla çok iyi geçinir ve onlarla sanki çocuk olur. İnsanlara karşı saygılı ve hürmetkar olmasına rağmen eğer iyi eğitilmezse laf dinlemez, başına buyruk olur. Kuyruğunu devamlı sallayarak her zaman sevecen ve canayakın olduğunu belli eder.

  Akıllı ve güvenilirdir. Genellikle tanıdık-yabancı ayırt etmeden insanların yanında her zaman mutludur. Başka köpeklerle birlikte eğitiliyorsa onlar havlarken dikkatleri dağılabilir. Fakat buna rağmen rahat ve iyi bir eğitim alır. Eğitimde garip davranışlardan ve laubalilikten kaçınılmalıdır. çünkü bu durumda kafası karışabilir ve istenen yanıtlar alınamayabilir sinirli davranışlar gösterebilir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Amerikan Cocker Spaniel Fiyatları
 3. Ben Amerikan Vatandaşıyım
 4. Cocker Spaniel - Cocker Spaniel Amerikan Köpeklerinin Özellikleri Nelerdir - Amerikan Cock
 5. Field Spaniel- Köpekler
 6. Amerikan Cocker Köpeği ve Özellikleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri