Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

boğaz ağrısı nasıl ve neyle geçer , boğaz ağrısına ne iyi gelir çöümü hakkında bilgi gerekiyor Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Boğaz İltihabına Ne İyi
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Misafir Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Boğaz Ağrısına Ne İyi Gelir

  Sponsorlu Bağlantılar
  boğaz ağrısı nasıl ve neyle geçer, boğaz ağrısına ne iyi gelir çöümü hakkında bilgi gerekiyor

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Boğaz İltihabına Ne İyi Gelir
 3. Boğaz Şişmesine Ne İyi Gelir
 4. Baş Ağrısına Ne İyi Gelir
 5. Bel fıtığı ağrısına ne iyi gelir hangi bitkiler iyi gelir
 6. Grip ve boğaz ağrısına karşı fomül
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer

  Boğaz ağrısı, neredeyse herkesin çektiği bir dert olarak bilinmektedir. Kişinin bademciklere sahip olup olmaması dahi bunu engellememektedir. Faranjit diye nitelendirdiğimiz bu rahatsızlık, maalesef ki kişinin o süreçte neredeyse yatağa mahkum olmasına dahi neden olmaktadır.

  Sürekli boğaz ağrısı çeken kişilere, bir yerden sonra bademciklerin alınması önerilmektedir. Gerçi bu her daim olumlu sonuçlar doğurmamakla birlikte, bu işlemin kişinin bağışıklık sistemini de neredeyse çökertme noktasına getirdiğini de belirtmekte yarar vardır. Bu gibi ameliyatlarla boğaz ağrısından kurtulmayı düşünenlerin, iyice araştırma yapıp öyle karar vermeleri önerilmektedir. Ayrıca, boğaz rahatsızlığı (faranjit) için doktorlarında direk olarak vereceği antibiyotik ve boğaz gargaraları oldukça net sonuçlar vermektedir. Her ne kadar sürekli ilaç kullanımı kötü sonuçlar doğursa da, iyi gelme açısından bunların bilinmesi gerekmektedir. Genellik 1000’lik şeklinde sunulan antibiyotiklerle birlikte ateş düşürücüler ve boğaz gargaraları kişilere iyi sonuçlar vermektedir.

  Bitkisel olarak da en etkili çözüm; günlük ortalama 2-3 adet içilecek olan ada çayıdır. Bununla birlikte beslenmenize (acı, tuzlu) dikkat etmeli ve konuşurken de ses tonunuzu aşırıya kaçırmamalısınız.

  Forumlord 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri