Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Öğretmenim konulu kompozisyon lar , Öğretmenim konulu kompozisyon örneği Öğretmenim ile ilgili kompozisyon ÖĞRETMENİM Siz bugün benden çok uzakta sonsuzluk yolunda ağır ağır ilerlerken ,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 10      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Öğretmenim konulu kompozisyon

  Sponsorlu Bağlantılar
  Öğretmenim konulu kompozisyonlar,
  Öğretmenim konulu kompozisyon örneği
  Öğretmenim ile ilgili kompozisyon

  ÖĞRETMENİM

  Siz bugün benden çok uzakta sonsuzluk yolunda ağır ağır ilerlerken, koyu karanlık kalbimi tümüyle kaplayan büyük gölgeniz olduğu yerde hiç kıpırdamadan öylece kalıyor.
  Siz huysuz bir çocuğu şefkat dolu tatlı bir sesle, tatlı bir gülümsemeyle okşarken, ben sizi üzüldüğüm için unutmaktayım.
  Okula girdiğim ilk günden, sizden ayrıldığım güne kadar öğrendiklerimin bana bugün sahip olduğum şekli verdiğine inanırım. Siz bana... Hayır, hayır hepimize hayatın sözlük anlamı dışında da bir anlam taşıdığım öğrettiniz. Güneşin sadece parlak sarı olmadığım, daha pek çok rengi olduğunu da söylediniz. O gün gözlerimiz tecrübesizde zihnimizdeki kayalıklar da çok sarp; söylediklerinizi dinleyip anlayamadık. Oysa bugün çok iyi anlıyorum. Size minnet duyuyorum. Eğer o öğütleri, beni hayat yolunda tecrübeli kılacak bilgileri öğrenmeseydim, hayatın gül bahçesindeki dikenlere takılır kalırdım.
  Bizleri yarının ışıklı günlerinin meşaleleri olarak yetiştirdiniz. Bize "Vatanın, Milletin, Bayrağın" kandan, candan üstün olduğunu, "Dinin, Namusun, Ülkünün" her ne pahasına olursa olsun korunması gerektiğini anlattınız.
  Hep söylerdiniz: "Ben bir ağacım, siz de benim meyvelerimsiniz. Siz olgun, yararlı meyveler olun. Millet sizi toplasın. Vatana yarayın."
  Yarayacağız, yarayacağız. Bu vatanda her derde şifa olacağız.
  Elimizden geldiğince size olan minnet borcumuzu ödemeğe çalışacağız. Sonsuzluktan bizi izlerken size gurur duyurabilirsek ne mutlu bize.
  - Kalbimizde yaşayacaksınız. "Güneş severken toprağı,
  Işıkları canlı,ışıkları gururlu, ışıkları yarından ümitli. Tıpkı sevinçten ağlayan Öğretmenim gibi."

  Nalan Yıldız


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kültürle ilgili kompozisyon, Kültür konulu kompozisyon, Milli Kültür hakkında kompozisyon
 3. Eenerji tasarrufu ile ilgili kompozisyon,Enerji Tasarrufu Konulu Kompozisyon,enerji tasarr
 4. Yangından Korunma Haftasıyla İlgili Kompozisyon,Yangından Korunma Haftası hakkında Kompozi
 5. Akıl ile ilgili kompozisyon, Akılla ilgili kompozisyon, Akıl konulu kompozisyon, Akıl hakk
 6. Anne konulu kompozisyon
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Bir çocuğun öğretmenini unutmasına imkan yoktur.Öğretmeninin öğrettikleri verdiği nasihat ları hiç bir zaman unutmadığı gibi öğretmenininde kendisine verdiği bilgi yi unutmadığı gibi öğretmenlerini de unutmazlar. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri