Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

İlköğretim Haftası Öğrenci Konuşması , Konuşma Metni Sayın müdürüm , kıymetli misafirler , saygıdeğer öğretmenlerim ve sevgi li arkadaş lar , Kanunlarımıza göre ilköğretim sekiz
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İlköğretim Haftası Öğrenci Konuşması, Konuşma Metni

  Sponsorlu Bağlantılar
  İlköğretim Haftası Öğrenci Konuşması, Konuşma Metni

  Sayın müdürüm, kıymetli misafirler, saygıdeğer öğretmenlerim ve sevgili arkadaşlar,

  Kanunlarımıza göre ilköğretim sekiz yıldır ve zorunludur. Okullarımızın açıldığı bu haftayı, İlköğretim Haftası olarak kutluyoruz.
  Şu anda hepimiz, yeni bir eğitim öğretim yılına başlamış olmanın coşkusu içindeyiz. Kavuştuğumuz okulumuz, öğretmenlerimiz ve arkadaşlarımız, hepimizi sevince boğdu.

  Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla bir an önce tanışmayı arzuluyoruz. Okul bizim ikinci evimiz gibidir. Beraber yaşamayı, sevgiyi, dostluğu ve arkadaşlığı burada öğreniyoruz. Öğrendiğimiz bilgiler yanında oynadığımız oyunlar ve söylediğimiz şarkılarla hoşça vakit geçiriyor, ortak sevinçler paylaşıyoruz.

  Kendimize, ailemize, çevremize, milletimize ve insanlığa faydalı olmak, okuma-yazma öğrenmekle başlar. Daha sonra öğrendiklerimizle ise, iyiyi kötüden, doğruyu yanlıştan, bilimi hurafeden ayırır ve bugünkü dünyanın ulaştığı bilgi birikimini elde ederiz. Bilgisiz ve eğitimsiz insanlar daha çok suç işler. Bir ülkenin gelişmişlik düzeyi eğitimli insan sayısıyla ölçülür.

  Yeni bilgiler, yeni dostluklar, güzel günler ve aydınlık fikirlere kavuşmanız dileği ile İlköğretim Haftanızı kutluyorum.

  Yeni eğitim öğretim yılının hepimiz için yararlı ve başarı geçmesini dilerim.

  Saygılarımla.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İlköğretim Haftası İle İlgili Öğrenci Konuşması, Konuşma Metni
 3. İlköğretim Haftası İle İlgili Öğretmen Konuşması, Konuşma Metni
 4. İlköğretim Haftası İle İlgili Konuşma Metni
 5. Turizm Haftası İle İlgili Açılış Konuşması, Konuşma Metni
 6. Kütüphane Haftası İle İlgili Konuşma Metni, Açılış Konuşması
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Yurdumuzda İlköğretim zorunlu tutulmuş ve hiç kimseden para alınmaksızın tüm çocukların okula gitmesi sağlanmıştır.Tüm çocukların Türk Milli Eğitiminin amaç ve ilkeleri doğrultusunda görev yapan öğretmenleri ile okulda buluşur bilimin ve uygarlığın yolunda ilerlemeye başlarlar. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri