Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Küçük Göğüslere İzsiz Ameliyat , iz bırakmayan meme ameliyatları , iz olmadan yapılan meme ameliatları , izsiz göğüs estetik ameliyatı Sarkık ve küçük göğüs sorunu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Küçük Göğüslere İzsiz Ameliyat, iz bırakmayan meme ameliyatları, iz olmadan yapılan meme ameliatları, izsiz göğüs estetik ameliyatı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Küçük Göğüslere İzsiz Ameliyat, iz bırakmayan meme ameliyatları, iz olmadan yapılan meme ameliatları, izsiz göğüs estetik ameliyatı


  Sarkık ve küçük göğüs sorunu olan kadınlar için yapılan ve maliyeti 4 bin lirayı bulan estetik operasyonlarda patlama yaşanıyor.

  Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ebru Durmuş, kendilerine her kesimden ve meslekten kadınların başvurduğunu, koltuk altından, iz bırakmayacak şekilde göğüs büyütme ameliyatını yaptıklarını söyledi.


  Kadınların göğüslerinin sarkık ve küçük olması, istedikleri iç çamaşırı, bikini ve bady gibi giysileri giyememenin yanında, zaman zaman eşler arasında önemli sorunlar yaşanmasına da neden oluyor. Bu sorunu yaşayan kadınlar, kendini beğenmiyor, eşini tatmin edemediğini düşünerek cinsel soğukluk duyuyor, psikolojik sorunlar yaşıyor, birçoğu eşinin yanında çıplak kalamıyor ve sosyal uyum bozuklukları da yaşanabiliyor. İmkanı olanlar, bu durumdan kurtulmak için estetik, plastik cerrahi merkezlerine koşuyor. Son zamanlarda bu merkezlere olan ilginin arttığı, hatta patlama yaşandığı belirtiliyor. Bu ameliyatın maliyeti ise 4 lirayı buluyor.


  Önce karşı çıkıyor sonra teşekkür ediyorlar


  Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ebru Durmuş, bu sıkıntıları aşmak isteyen kadınlara başta eşlerinin karşı çıktığını söyledi. Dr. Durmuş, “Güzel bir göğüs yapısına sahip olmak isteyen kadınların bir bölümü bu konuda eşlerini ikna edip, onların iznini alarak yaptırıyor. Fakat içlerinde eşlerinin izni olmadan da gelip gögüslerini büyüten kadınlar var. Zamanla her iki taraf da bu konuda mutlu oluyor. Hatta bu işe başından karşı çıkan erkekler daha sonra eşleri ile ile birlikte gelip bizlere teşekkür bile ediyorlar” diye konuştu.


  Hayal ettiği göğüslere kavuşan kadınların kendine güveninin arttığını ve bunu da eşine olumlu olarak yanstığını belirten Dr. Ebru Durmuş, “Protezle meme büyütme ameliyatı genel olarak iyi ve kalıcı bir sonuç veren, kişinin ve eşinin ruh sağlığını düzelten, onları yaşama daha bağlı bir hale getiren bir ameliyattır. Merkezimizden çıkan eşler soluğu iç çamaşırı satan mağazalarda alıyor” dedi. Dr. Durmuş, “Bize başvuranlar arasında her meslek grubundan kadın bulunuyor. Artık, ister başı kapalı, ister açık olsun, bütün kadınlar estetik ve güzel görünmek istiyor. Kadınlar artık göğüs büyütmeye büyük ilgi gösteriyor” diye konuştu.


  Dr. Ebru Durmuş, İzmir Alsancak'ta bir estetik ve plastik cerrahi merkezinde koltuk altından, iz bırakmayan göğüs büyütme ameliyatını yaptıklarını söyledi. Bu işlemde meme protezlerinin, meme şeklinde hazırlanan balona benzer yapıda olduğunu belirten Dr. Durmuş, “Silikonun vücut için sağlığa hiçbir zararı yoktur. Koltuk altında derinin kotlanma çizgilerinin üzerinden 3- 4 santim kesilir.


  Göğüs altına doğru bir tünel hazırlanır ve meme protezi bu tünelin içinde genellikle göğüs kasının altına yerleştirilir, enfeksiyon riski ciddi anlamda azalır. Ameliyat yarası koltuk altında olduğu için göğüs üzerinde ameliyat izi olmaz. Süt kanallarına zarar vermez” dedi.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hamilelik sonrası estetik, Genital estetik, Meme estetiği, Karın estetiği, Liposuction, Ha
 3. İlk Estetik Ameliyat, İlk Estetik Ameliyat Yapılan Hasta, İlk Estetik Ameliyatı Yapan Dokt
 4. Göğüslerde Estetik Ameliyatı, meme estettik ameliyatları, Kimler göğüs estetik ameliyata u
 5. Göğüs küçültme estetiği, Hangi koşullarda göğüs küçültme ameliyatı uygulanabilir, meme küc
 6. Hem Zayıflayın Hem Göğüsleriniz Büyüsün, karından alınan yağlarla göğüs büyültme ameliyatl
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri