+ Yorum Gönder
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1
Korse çeşitleri , Korse Modelleri Korse bir kadın ın dolabında olması gereken ve zamanı geldiğinde de kullanılması gereken bir üründür. Korse çeşitleri arasında yer alan
 1. #1
  ddeniz
  Yeni Üye


  Korse çeşitleri, Korse Modelleri

  Korse çeşitleri, Korse Modelleri

  Korse bir kadının dolabında olması gereken ve zamanı geldiğinde de kullanılması gereken bir üründür. Korse çeşitleri arasında yer alan birçok çeşit bulunmaktadır. Korse vücut hatlarını düzeltmeye yarayan vücudu sıkılaştıran ve kıyafetler altında kullanılarak vücudu ince göstermeye yarayan bir üründür. Kadınlar ve erkekler tarafından kullanılmaktadır. Kilolu olan kişilerin kullanımına uygun ürünlerdir. Korse çeşitleri arasında; zayıflatıcı korseler, sıkılaştırıcı korse çeşitleri, inceltici korseler gibi birçok çeşit vardır. Bu korseler, vücut duruşu açısından önem kazanmaktadır. Şeffaf bantlar sayesinde aşağı kayarak toparlanmaz.
  Korsenin üst kısımları şekilli veya dantelli olabilir. Aynı zamanda vücudunuzdaki problemli ve kusurlu bölgeleri şekillendirir ve hedefleri belirler. İnce olması nedeniyle elbiselerinizin üzerinden belli olmaz, ayrıca çok hafiftir. Sıkılaştırıcı korseler, 2,3 beden daha inceltir. Sıkılaştırıcı korse çeşitleri birçok bayan tarafından tercih edilmektedir. Özellikle kusurlu bölgelerde çok iyi sonuçlar oluşturan bu korseler ten, beyaz, siyah renkleri ile her türlü kıyafetinizin altına giyebileceğiniz renklerde tasarlanmıştır.  Bacağı sıkma veya sizi rahatsız etme gibi durumlar veya sorunlar oluşturmamaktadır. İnceltici korse çeşitleride kumaş özellikleri ile terlemeye neden olmaz veya kötü kokulara mahal vermez. Zayıflatıcı korseyi sadece giymeniz ve hareket etmeniz yeterlidir. Her tür elbisenizin veya kıyafetinizin altına rahatlıkla giyebileceğiniz gibi ve iz oluşturmayan bu korse çeşitleride dikiş sistemi yoktur. Dikişsiz özellikleri ile teninizi sarar ve sıkmaz. Rahatlık sağladığı gibi aynı zamanda dışarıdan bakıldığında kötü bir görüntü oluşturmaz. Dikişsiz modelleri ile birlikte dışarıda kıyafet üzerinden gözükmezler.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yeni Başörtüsü Modelleri,Türban Modelleri ,Eşarp Modelleri,Eşarp Çeşitleri,Yeni Türban Çeş
 3. Büstiyer Korse Modelleri
 4. dar kesim gelinlikler, kuyruklu gelinlik modelleri, uzun duvaklı gelinlik modelleri, duvak
 5. 2018 Saç Modelleri - 2018 Saç Aksesuar Çeşitleri - Saç Modelleri ve Aksesuar Çeşitleri
 6. Haşema modelleri çeşitleri


 7. Hızlı Cevap Bu Konu Zamanla Geçerliliğini Kaybetmiş Olabilir. Konu İçeriğini Genişleterek Katkıda Bulunabilirsiniz.  

+ Yorum Gönder

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:
Şuanki Zaman: 09:19.
  5651 Sayılı Kanun'un 8.Maddesine ve T.C.K'nın 125. Maddesine göre Sitemizdeki Üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.