+ Yorum Gönder
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1
İç giyim markaları İç giyim markaları oldukça çok sayıda ve kaliteli ürünler içeren ancak hepsinin ayrı bir tarzı olan iç giyim firmalarıdır. İç giyim markaları
 1. #1
  ddeniz
  Yeni Üye


  İç giyim markaları

  İç giyim markaları

  İç giyim markaları oldukça çok sayıda ve kaliteli ürünler içeren ancak hepsinin ayrı bir tarzı olan iç giyim firmalarıdır. İç giyim markaları denildiğinde aslında hepsindeki ürünler birbirleri ile benzer durumdadır. Birçok firma her yıl kataloglarını düzenlemekte ve değiştirmektedirler. Firmanın prestiji açısından bu çok önemli bir durumdur.  Firmalar prestijleri açısından bakıldığında her yıl veya yıl içerisinde farklı modellerini ön plana çıkarmaya çalışırlar. Daha çok ilgi gören iç çamaşırlarını ön planda tutmaya çalışırlar. İç giyimde Nbb iç giyim markası uzun yıllardır başarılı iç çamaşırları üretmiş ve satışını yapmış firmalardan biridir. Doremi iç giyim markası da yine iç giyim sektöründe önemli markalardan birisidir.  Pierre cardin iç giyim markası iç çamaşırı sektöründe oldukça kaliteli ürünleri olan ve oldukça farklı çeşitleri bulunan bir firmadır. Kaliteli ürün denildiğinde, aslında iç çamaşırları önemli iç giysileri olduğundan kalitesiz veya ucuz ürün almak yerine kaliteli ve kişinin vücut tipine uygun iç çamaşırları alması çok önemlidir.
  İç giyim markaları arasında Kom markası da oldukça kaliteli ürünleri olan ve iç çamaşırı sektöründe adını üst sıralara yazdırmış iç giyim firmalarından biridir.  İç giyim markaları söz edildiğinde önemli olan kişinin nasıl bir vücut yapısı olduğu ve ne tarz iç çamaşırları giydiğidir. Dikişli, dikişsiz, dantelli, klasik, spor, modern gibi aslında model ve çeşit sınırlaması olmayan ve ayrıca renk konusunda da sınırsız olan iç çamaşırları birçok marka adı altında üretimi gerçekleştiriliyor. Günümüzde Orkide iç giyim firması da kaliteli ürün ve kaliteli kumaş ayrıca birçok model seçeneğini de içinde barındıran bir firmadır.
  Ülkemizdeki en seçkin iç giyim Markaları;

  • Maranda iç giyim markaları
  • NBB iç giyim markaları
  • Le Jardin iç giyim markaları
  • Orkide iç giyim markaları
  • Dagi iç giyim markaları
  • Kom iç giyim markaları
  • Doremi iç giyim markaları
  • Pierre Cardin iç giyim markaları
  • Ten iç giyim markaları
  • X-Lady iç giyim markaları
  • Yeni İnci iç giyim markaları  Le Jardin iç giyim markası da aynı zamanda iç çamaşırları üretimi gerçekleştiren bir markadır. İç giyim markaları içerisinde yine kaliteli markalardan biri olan Le Jardin iç giyim markası da birçok modern ve klasik içerikleri içinde barındıran bir markadır. İç çamaşırları sektöründe yabancı markalar ve Türk markalar mevcuttur.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Gelinlik Markaları 2018 Ünlü gelinlik markaları Gelinlik markaları isimleri
 3. Elektrikli Araba Markaları / Elektrikli Araba Markaları hangileridir?
 4. Hamileler için gecelik ve pijamalar, hamile giyim modası, hamile spor giyim modelleri, Ham
 5. Erkeklerde Vücuda Uygun Giyim Önerileri, Erkek Giyim Önerileri, Erkeklerin Boy Ve Kilosuna
 6. Araba Markaları Slaytı - Araba Markaları ve Modelleri ile ilgili PowerPoint Sunum


 7. Hızlı Cevap Bu Konu Zamanla Geçerliliğini Kaybetmiş Olabilir. Konu İçeriğini Genişleterek Katkıda Bulunabilirsiniz.  

+ Yorum Gönder

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:
Şuanki Zaman: 23:27.
  5651 Sayılı Kanun'un 8.Maddesine ve T.C.K'nın 125. Maddesine göre Sitemizdeki Üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.