Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 Oje Renklerini Ve Kulanım Şekillerini Tanıyalım , Son Moda Oje Modelleri Ve Kulanımları , Trend Oje Renkleri , Oje Renklerini Nasıl Kulanılırız , Oje

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2018 Oje Renklerini Ve Kulanım Şekillerini Tanıyalım, Son Moda Oje Modelleri Ve Kulanımları, Trend Oje Renkleri, Oje Renklerini Nasıl Kulanılırız, Oje Renk Modelleri, Oje Sürü

  Sponsorlu Bağlantılar
  2018 Oje Renklerini Ve Kulanım Şekillerini Tanıyalım, Son Moda Oje Modelleri Ve Kulanımları, Trend Oje Renkleri, Oje Renklerini Nasıl Kulanılırız, Oje Renk Modelleri, Oje Sürümü


  Parlak- Doku en bilinen versiyonu, tabii, herkes için, tanıdık pırıltılar ve parlak dergi sayfaları gibi parlar.

  Krem veya emaye- Parlak ile karıştırılmamalıdır değil! - Düzgün ve pürüzsüz gibi, gibi yağlı boya rengi.


  Jel- Bir parlak veya krem ​​gibi Şeffaf vernik, ama daha şeffaftır. Genellikle şeffaf baloncuk örneğin kırmızı iki damla, karıştırılır ise: Eğer Sovyetler Birliği'nde vernik vardı biliyorum.


  Parıltı- Küçük bir pul var Parlak vernik. Çok kötü çivi ile yıkanmış)


  Glitter ve mikro parıltı- Büyük / küçük bireysel payet ve şeffaf (ve muhtemelen renk) olarak tamamen oluşan Vernik,
  Mika- Ayrıca glitter içinde yüzen boyayın. Sadece pul "pul" gibi çok büyüktür. Ne zaman kaplama parçacıklar ışıltı arasında mika boşluk tırnak kalır.
  Mat- "Mat" genellikle eş anlamlı olarak kabul edilir ise sadece cansız boya değil "olmayan parlak." Daha yumuşak olabilir ancak mat vernik, pürüzlü, süet gibi, kadife oluşturur. Bazen, bu kaplama olarak açıklanan "guaş benzer."  Bazen, bazı mat da "saten" olarak bilinir:


  Herhangi bir boya buzlu üst uygulanarak opak yapılabilir. Doğru, mat vernik / üst boyalı çivi, ıslak ve örneğin, manikür yağ ovmak istemiyorum. Bu pus kaybolur.

  Inci- Bunu inci neye benzediğini biliyor musunuz? Sedef boya - inci bak. Bir inci gibi parıldıyor.


  Metalik veya krom- Metalik parlaklık ile boyayın.


  Holografi - Alttür metalik, diskin arka tarafında ya da ürün, hologram etiketleri üzerinde özgünlük bir hologram gibi görünüyor. Renk Oyun her açıdan, bir tırnak, herhangi bir yerinde ve eş zamanlı olarak görülebilir herhangi bir ışık: Doğal veya elektrik.
  Duohrom- Neredeyse golografik benziyor, ama iki farklı renk sadece aydınlatma farklı açılardan görülebilir.


  Bukalemun- Duohrom daha fazla eğlence! Farklı aydınlatma Boya 3 tonları daha gösterebilir.


  Craquelure- Çatlama vernik. Birkaç saniye sonra sonra uygulama tırnak karmaşık desenleri rip ve formlar başlar. Genellikle başka bir tırnak üzerine uygulanır.
  Termolak- Uzun tırnaklar ile, sıcaklığa bağlı olarak değişiklikler rengi bir degrade gibi görünüyor.  Meeks- Nail-etiket, folyo Anladığım kadarıyla, genellikle metalik gölge.


  Bu kullanarak dezavantajları ve pedikür çıkıyor:

  Ayrıca Meeks gibi Yıldız: Beyonce ve onu Minx manikür:

  Eğim- Her bir ek tırnak önceki ve biraz daha koyu bir gölge (hafif) boyalı olan bir manikür. Bir manikür yapmak için özenle seçilmiş beş vernik, ama başka bir seçenek var olmalıdır: istenen renk, renklendirme almak ve beyaz boya bir damla eklemek oje için (doğal olarak, bu ayrı bir kapta yapılmalıdır). Ve böylece her tırnak sonra.


  Fransız manikür (ceket)- Çivi vybelivaetsya ve tırnak cila renkleri geri kalanının serbest kenar nyud çivi yazın. Bazen klassiechskih kurallar kalkan fantezi ceket ve ne zaman tırnak boya siyah veya başka parlak renklerin ucu ve tırnak - karşıt bir gölge.


  Semilüner (ay) kat (yarım ay)- Fransız manikür "geriye doğru". Farklı bir renk lekeler olarak tırnak değil, özgür bir parçası ve tırnak yatağı yanındaki "gülümseme", manikür ucu yok.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 2018 Saç modellerinde son trend, saçlar, son trend saçlar 2018 saç modelleri, Moda, s
 3. 2018 Trend Saç Modelleri son moda saç modelleri Saç Kesim Modelleri
 4. 2018 yazlık ayakkabı modelleri, renk renk havalı yazlık ayakkabıler, yaz ayakkabıları, bu
 5. 2018 saç rengi trendleri, Kış Saç Renkleri, Son Moda Saç Renkleri, Saçlardaki Renk Modası,
 6. 2018 Bob Saç Modelleri, 2018 moda saç renkleri - 2018 Karamel Saç Renkleri - 2018 Sarı Saç
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri