Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Güçlü Kirpikler için Yapılması Gerekenler uzun ve dolgun kirpikler - kirpik makası nasıl kullanılır - güçlü kirpikler icin ne yapılmalı Makyajın en önemli noktası tabi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Güçlü Kirpikler için Yapılması Gerekenler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Güçlü Kirpikler için Yapılması Gerekenler
  uzun ve dolgun kirpikler - kirpik makası nasıl kullanılır - güçlü kirpikler icin ne yapılmalı

  Makyajın en önemli noktası tabi ki kirpiklerdir. Uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmayı herkes ister çünkü kirpikler bakışları derinleştirir ve daha etkin kılar. Bunun için yapılabilecek birçok uygulama vardır. Bunlardan ilki kesinlikle makyajınızı çıkarmadan yatmayın.

  Gün içerisinde makyajlı gezmek güzeldir evet ancak işiniz bittiği andan itibaren mutlaka kirpiklerin içindeki artık boya maddelerini derinlemesine çıkartın ve değişik bakım yağları ile kirpiklerinizin beslenmesine yardımcı olun. Bakım yağını uygularken kulak temizleme çubuğundan faydalanabilirsiniz.çünkü bu çubuk kirpik aralarına bile müdahale edebilir.

  Kirpiklerinizi mutlaka temiz ve ince bir fırça aracılığıyla tarayın bu kirpiklerinizin düzgün durmasına ve sağlıklı görünmesine yardımcı olacaktır. Makyaj esnasında kirpiklerin hacim kazanması için rimel kullanılır. İlk dikkat gerektiren unsur kullanılan malzemenin kalitesi ve sağlık açısından herhangi bir zarara sahip olmamasıdır.

  Uygulama yaparken rimeli kirpiklerin dibinden başlayarak yukarı doğru uygulayın ve bir kirpik makası aracılığıyla kirpikleri kıvırın ancak rimel sürdükten sonra kesinlikle kirpik makası kullanmaktan kaçının çünkü kirpikleriniz kırılabilir. Ayrıca rimel sürmeden evvel kirpiklere uygulanabilecek bir pudra kirpiklerin daha yoğun görünmesine neden olacaktır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Su kirliliğinin önlenmesi için yapılması gerekenler
 3. Oruçluyken susamamak için yapılması gerekenler
 4. Diş ağrısını dindirmek için yapılması gerekenler
 5. Diş ağrısını geçirmek için yapılması gerekenler
 6. Deri sağlığı için yapılması gerekenler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri