Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sevgi liler Gününe Özel Mesaj lar 2 , Sevgi liler Günü Sms Mesaj ları , Sevgi liler Günü Kutlama Mesaj ları , Sevgi linize Özel
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sevgililer Gününe Özel Mesajlar 2, Sevgililer Günü Sms Mesajları, Sevgililer Günü Kutlama Mesajları, Sevgilinize Özel Sms Mesajları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sevgililer Gününe Özel Mesajlar 2, Sevgililer Günü Sms Mesajları, Sevgililer Günü Kutlama Mesajları, Sevgilinize Özel Sms Mesajları


  Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum  Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.  Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!  Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara  Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.


  İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!  Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat  Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun  Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun  Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!
  Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana  Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... Nice sevgililer günlerine minik bebeğim  Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun!


  Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!  Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz... İyi ki varsın!  O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!  Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.  Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe
  Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!

  [IMG]http://www.*********.net/forums/season/ghost/heart.gif[/IMG]


  Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.


  Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!


  Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!  Okadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!  Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim... Sevgililer günümüz kutlu olsun  . Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.  Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!  Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni...  Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.  Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!  Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.
  Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.-

  Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değilözlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki... Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum...

  Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  Seni tahmin edeceğin kadar değiltahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

  Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

  Beni karanlıktan aydınlığ yalandan gerçeğe ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

  Yasamak özlemsiz özlem sevgisizsevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değilsensizken bile seninle olabilmektir... Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

  Seni denizdeki kumlargökteki yıldızlaormandaki ağaçlar dünyadaki insanlar okyanustaki sular sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

  Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir günseni sonsuza dek seviyorum.

  Eğer gökyüzü bir parça kâğıt deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

  Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Sen günesin doğduğukaranlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım sen de inandın değil mı? Sen delisinseni sevmedimsana bağlandım sana taptım.

  Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca asık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

  Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutlulukyüreğinde sevgi ve sadakatkar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat.

  İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu. Ama ben senigüneşi seçtimbir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

  Bütün mevsimleri bir günde bütün yılları bir mevsimde yasamaya razıyım seninle... Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle..

  Bana bir günün 24 saat bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim... Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Gönlüme taht kurdun gönlümün sultanı oldun gece gökyüzünde parlayan yıldızımsabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde bugünde yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım!

  Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!

  Ayrılık küçük sevgileri oldurur ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle...

  Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleriuçurumdan attım sessizliğihaber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

  Sana dijital bir gül yolluyorumçünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğinigözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

  Sen benim hayatımda olduğun surecene sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

  Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yansızlığımıçaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

  Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!

  Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorumişte o en büyük gerçek...

  Yüreğimdeki tek arzuhayalimdeki tek tutku beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

  Seni sevdiğim kadar yasasaydım olumsuzluğun adını aşk koyardım... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

  Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasainan hiç bir şeye değmezdi yasamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Sana doğru bir kelebek uçurdumdağları denizleri astı seni bulduyanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

  Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

  Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek içinsana sen kadar yakin olmak isterdim ki beniseni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

  Bir kus olup gitsemassam su enginlerivarsam senin yanına. Öpsem doyasıya koklasam seni en büyük hediye odur bana.

  Bulutlara yükledim hasretimi rüzgârlarla yolladım sevgimiyağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

  Maviler giyer bulut olurumyeşiller giyer bahar olurumbakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yanı hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

  Sen çöllerde serap gibisinengin denizlerde yakamoz gibisinışığım sensingüneşim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!

  Hanı en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer günü kutlu olsun bir tanem seni çok seviyorum.

  Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsaben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana...

  Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insanauzakta olduğun için tutkunum sana! Hanı en güzel asklar imkânsız gelir ya insana imkânsız olduğun için tutkunum sana.

  Sen çöllerde serap engin denizlerde yakamozormanın derinliklerinde ki huzur gibisinışığım sensingüneşimsin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!

  Denizi içerken maviler takıldı boğazımakaraya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sevgililer Günü Özel Sms Mesajları, Sevdiğinize Özel Harika Resimlerle Mesajlar, Sevdiğini
 3. Sevgililer günü ile ilgili mesajlar,Sevgililer günü smsleri,Sevgililer günü mesajları,Sevg
 4. Sevgililer Günü Mesajları 5, En Güzel Sevgi Sözleri, Çok Güzel Aşk Mesajları, Sevgililer G
 5. Sevgililer Günü Türkçe Kutlama Kartları, Türkçe Sevgililer Günü Mesajları, Sevgilinize Öze
 6. Sevgililer Gününe Özel Çalışma, Sevgililer Günü Kartları, 14 Şubat Sevgililer Gününe Özel
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri