Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

29 Ekim Cumhuriyet Bayram ı Konuşma Metni Atatürk’ün eseri , bir büyük devrim ve milletimize eşsiz bir armağan olan Cumhuriyeti , ilanının 86. yılında birlikte
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  29 Ekim Cumhuriyet Bayramıyla İlgili Konuşma Metni

  Sponsorlu Bağlantılar
  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konuşma Metni

  Atatürk’ün eseri, bir büyük devrim ve milletimize eşsiz bir armağan olan Cumhuriyeti, ilanının 86. yılında birlikte kutlamanın mutluluk, coşku ve heyecanı içindeyiz.

  Türkiye için sadece bir yönetim şekli değil, aynı zamanda tarihimizin en kapsamlı çağdaşlaşma hamlesi olan Cumhuriyet, getirdiği çağdaş açılımlarla Türk insanının ufkunu genişletmiş, ekonomik, sosyal ve siyasal hayatımız görülmemiş bir dinamizm kazanmıştır.


  Kıymetli Öğrenciler;

  Sizler, Atatürk’ün deyimiyle “geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri”siniz. Büyük önderimiz M.Kemal Atatürk “Bu eseri ona bırakacağım ve gözüm arkada kalmayacak” sözleri ile işaret ettiği ve Cumhuriyeti emanet ettiği gençlersiniz..

  Taşıdığınız bu emanetin ağırlığı ve sorumluluğunun bilincinde olduğunuza inanıyor ve güveniyoruz. Unutmayınız ki, geleceğimize yön verecek sizlersiniz. Bu ülke, sizlerin çabası ile dünyadaki saygın yerini alacaktır.


  Büyük Atatürk önderliğindeki kadın-erkek, genç-yaşlı tüm halkımızın kahramanlıklarıyla yazılmış bir destan olan Cumhuriyet, kısa zamanda bizi bölgemizin en güçlü devleti haline getirmiştir.

  Türkiye artık her alanda dev atılımlar gerçekleştirmiş bir dünya devletidir.. Ekonomik, siyasi ve kültürel alanlarda elde edilen kazanımlar, Bunun en önemli göstergesidir.

  Ülkeler arası amansız bir rekabetin yaşandığı yüzyılımızda, Cumhuriyet Türkiyesi bilgi toplumu olmayı başarabilmiş ve teknolojik alanda önemli başarılara imza atmış ülkelerin arasında yerini almıştır

  Türk insanı bu günlere nasıl geldiğini unutmayacak ve şanlı geçmişini koruyarak aydınlık geleceğine sımsıkı sarılmaya devam edecektir.

  Türkiye Cumhuriyeti, önünde uzanan aydınlık yolda, emin adımlarla ilerlemeye devam edecek, benimsediği evrensel ilkeleri muhafaza ederek, uygar dünyanın onurlu bir üyesi olmak için verdiği kararlı mücadeleyi sürdürecektir.

  Aydınlık geleceğimizi görmenin huzuru içinde herkesin Cumhuriyet Bayramını kutluyor; Cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin manevi huzurlarında saygıyla eğilirken, hepinize sevgilerimi ve en iyi dileklerimi sunuyorum.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İle İlgili Konuşma Metni
 3. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramıyla İlgili Yeni Konuşma Metni
 4. Cumhuriyet Bayramıyla İlgili Konuşma Metni
 5. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İle İlgili Öğrenci Konuşma Metni
 6. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İle İlgili Öğretmen Konuşması, Konuşma Metni
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  bu konuşma metinlerine bayılıyorum her sene aynı merasim!! 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri