Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Dost luk İle İlgili Güzel Sözler Kimsesiz zamanların yalnız lığında , aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde , küçük bir çocuk yüreğinin anne sine olan sevgi si
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dostlukla İlgili Yeni Güzel Sözler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dostluk İle İlgili Güzel Sözler

  Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.

  Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

  Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

  Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

  Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

  Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  Başkalarına kendinden fazla değer verme.
  Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

  Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!

  Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  Sevmekten korkmadığımız, söylemekten utanmadığımız saygının değerli, düşüncenin önemli, umudun sonsuz olduğu yarınlarda, mutlulukla geçireceğiniz bir ömür dileğiyle..


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hayaller ve Düşler ile İlgili Güzel Sözler - Hayal ve Düşler İle İlgili Güzel Sözler
 3. Dostlukla İlgili Atasözleri ve Anlamları
 4. En güzel dostluk sözleri facebook , Dostlukla ilgili kapak sözler, Kapak sözleri dostluk
 5. Dostluk ile ilgili güzel sözler, dostluk hakkında güzel sözler, dostlukla ilgili anlamlı s
 6. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İle İlgili Yeni Güzel Sözler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  İnsanın canı sıkın olduğunda konuşacak bir arkadaş yada dost ararlar.Bu zamanlarda seni dinleyen sana akıl veren ve senin yanında olan kişi senin gerçek dostundur. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri