Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 Yeni yıl mesaj ları , Yılbaşı dilekleri , yılbaşı mesaj ları Kardeşliğin doğduğu , sevgi lerin birleştiği , belki durgun , belki yorgun ,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2018 Yeni Yıl Dilekleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  2018 Yeni yıl mesajları, Yılbaşı dilekleri, yılbaşı mesajları

  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

  Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

  Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle

  Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

  Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

  Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim

  Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz.
  2018 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

  Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur.
  2018 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

  2018 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle

  Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır.
  2018 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle.

  2018 bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

  2018 yılana girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

  2018 yılında tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle. Mutlu yıllar.

  Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır.
  2018 yılında tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

  Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

  En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür.
  2018 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

  Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun

  Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

  Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..

  İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

  En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

  İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı'nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..

  Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. espirili yeni yıl dilekleri
 3. 2018 E kartlık Yeni Yıl Pngleri, Yeni Yıl Gifi Yapmak İçin Pngler, Yeni Yıl Ayraçları
 4. İyi Bayramlar Dilekleri, Yeni Bayram Kartpostalları
 5. Happy New Year, Mutlu Yıllar, Hoşgeldin Yeni Yıl, Yeni Yıl Dilekleri
 6. 2018 yeni yıl dilekleri, yeni yıl mesajları 2018 , yeni yıl dlekleri yeni,en güzel yeni yı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri