Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Aşık olmak için ne kadar zaman gerekir? Aşık olmak ne kadar sürer? Aşık olmak için saniyenin beşte biri kadar bir sürenin yeterli olduğunu ortaya koyan

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Aşık olmak için ne kadar zaman gerekir? Aşık olmak ne kadar sürer?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşık olmak için ne kadar zaman gerekir? Aşık olmak ne kadar sürer?
  Aşık olmak için saniyenin beşte biri kadar bir sürenin yeterli olduğunu ortaya koyan Syracuse Üniversitesinden bir grup bilim adamı, insanların aşık olduklarında kendilerini mutluluktan bulutların üstünde uçar gibi hissetmelerinin nedenine de açıklık getirdi.

  Profesör Stephanie Ortigue başkanlığındaki ekip tarafından yürütülen araştırmaya göre, aşık olan bir kişinin beyninin 12ayrı bölgesi, oksitosin, adrenalin ve dopamin gibi keyif verici kimyasal maddeleri salgılamak için koordinasyon içinde çalışıyor.

  Araştırmanın sonuçlarının akla getirdiği “O halde insan kalbiyle mi sever yoksa beyniyle mi” sorusunu yanıtlayan Ortigue, bunun aldatıcı bir soru olduğunu belirterek, “Ben beyniyle olduğunu söylerdim. Ancak kalbi de işin içinde, çünkü bu karmaşık duygu, beyinden kalbe ve kalpten beyine giden bir sürecin ürünü. Kalbimizde görülen bazı belirtiler, beynimizden kaynaklanıyor olabilir” dedi.
  Araştırma, aşkın bilimsel bir temeli olduğunu da doğruluyor.

  milliyet  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Aşık Olmak Sevmek Günah Mı?
 3. polis olmak için boy ne kadar olmalı
 4. Rüyada Aşık olmak Görmek
 5. Allaha aşık olmak ne demektir?
 6. Rüyada Aşık Olmak Ne Demek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri