Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada adam görmek ne anlama gelir? Rüyada erkek görmek ne anlama gelir? Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma , yeni ve iyi bir arkadaş lığı
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada adam görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada adam görmek ne anlama gelir?
  Rüyada erkek görmek ne anlama gelir?
  Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder.
  Adama para vermek, cansıkıcı bir dedikoduyu, para almak, emeğinin karşılığı çok büyük bir para kazanılacağını belirtir. Rüyada daha önce tanışmadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı gösterir.
  Erkek adamla kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı; adam öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanmasını veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, adamdan bir şey almak, ciddi bir hastalığa, birisine iyilik etmek, yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder. Adama para vermek, dedikoduyu, para almak, emeğinin karşılığı çok büyük miktarda para kazanılacağını belirtir. Adama hakaret, size yöneltilen suçlamalardan kurtulmaya işarettir.
  Yakışıklı bir erkek adam görmek, mutlu bir hayatınız olacağı anlamına gelir. Çirkin veya bakımsız bir erkek, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir.
  Adam, boylu poslu ise destek, temiz pak giyinmiş hoş biri hayırlı haber, üstü-başı pis ise tatsız dedikodu, cılız, solgun bir adam ise umudun boşa çıkmasıdır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kötü Niyetli Adam Görmek
 3. Rüyada Büyük Adam Görmek
 4. Adam,Rüyada Adam Görmek Nedir?
 5. Adam Adam, Pehlivan Başka Adam - Atasözü anlamı nedir
 6. rüyada ihtiyar adam görmek ne anlama gelir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri