Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada Akciğer Görmek Ne Anlama Gelir? Kişinin kendi akciğerini sağlık lı görmesi uzun ömre , onun koktuğunu ve lekelendiğini görmesi kısa ömre , Taze akciğer
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Akciğer görmek ne demek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Akciğer Görmek Ne Anlama Gelir?
  Kişinin kendi akciğerini sağlıklı görmesi uzun ömre, onun koktuğunu ve lekelendiğini görmesi kısa ömre, Taze akciğer görmek kadınla tabir edilir.
  Ciddi bir hastalığa yakalanabilirsiniz.
  Rüyada akciger görmek ferah ve sevinç alametidir. Ibn-i Sirine göre; rüyasinda kendisine akciger verildigini gören, eger vereni taniyorsa, ondan sevinecegi bir haber alir ve menfaat görür; eger tanimiyorsa, bilmedigi birinden kendisine sevinecegi bir iyilik gelir.
  Birine akciger verdigini görmek, kendi eliyle o verdigi adama sevinecegi bir iyilik yapacagina, eger verdigi kisiyi bilmiyorsa halka karsi bir iyilikte bulunacagina isarettir.
  Cabirül-Magribiye göre; rüyada akciger yedigini görmek, eger yedigi ciger pismis ise ve eti yenilir bir hayvana ait ise, kolaylikla mal sahibi olacagina; eger eti yenilmeyen bir hayvana ait ise, edinecegi malin haram mal olacagina; akcigerinin koptugunu görmek, ecelinin yaklastigina isarettir. Bir baska rivayete görede: Akciger umumiyetle ömür ile tabir edilir.
  Dolayisiyla Akcigerin saglamligi uzun ömre, onun bozuklugu ise kisa ömre isaret eder. Rüyada görülen akciger, ruhun mahallidir. Bundan dolayi bir kimse rüyada kendi akcigerinin kötü koktugunu görse, o kimsenin ömrü biter.
  Yine akciger, gazap mahallidir. Akciger kadin ile de tabir edilir. Akcigerin saglamligi uzun ömre, onun bozuklugu ise kisa ömre delalet eder.
  Kişinin kendi akciğerini sağlıklı görmesi uzun ömre, onun koktuğunu ve lekelendiğini görmesi kısa ömre, Taze akciğer görmek kadınla tabir edilir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada Kel Görmek Ne Demek
 3. Rüyada Ruj Görmek Ne Demek? Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?
 4. Rüyada Put Görmek Ne Demek? Rüyada Put Görmek Ne Anlama Gelir?
 5. Rüyada Ray Görmek Ne Demek? Rüyada Ray Görmek Ne Anlama Gelir?
 6. Rüyada Tat Görmek Ne Demek? Rüyada Tat Görmek Ne Anlama Gelir?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hayat bazen başka insanların hayalleri arasında yer alan şeyleri sen yaşayabilecek olan güçte bir insansın. Bu da senin her an iyi niyet ve oldukça mantıklı şekilde her şeye yaklaşıyor olmandan dolayı da kaynaklanmaktadır. Her şeye bu kadar iyi niyet ve pozitif enerjiler ile yaklaşmayı tercih eder ve ona göre iyi dilekler de bulunur isen her şey senin istediğin gibi ve en iyi başarılar ile de sana ait olacak. Hiç beklemediğin bir anda her ne kadar geçmiş aşk hayatında olumsuz şeyleri yaşamış olsan bile artık o kadar güzel ve mutlu olan bir birlikteliğe sahip olacaksın ki geçmişte yaşamış olduğun her türlü üzüntü bir anda senden uzaklaşmış ve yerini de sadece mutluluğa bırakmış olacak. Bu mutlu ve güzel olan şeyler sadece senin aşk hayatında da değil bir yandan da iş hayatında da oldukça güzel bir şekilde ilerleyecek. İnsanlar arasında senin bu azmin ve başarı isteğin de kısa süre içerisinde fark edilerek en iyi ve senin için oldukça hayırlı olan iş teklifleri ile de karşılaşabileceksin. Hayata bakış açın sürekli böyle pozitif bir şekilde devam eder ise işte o zaman istediğin her şeyi böyle en üstün başarılar ile de elde edebileceksin. Bu da senin her an yüzünün gülmesine yardımcı olacak. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri