Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

ReSiMLeRLe GaRiP oLaYLaR 1.Garip Olay Çin'de yıllar önce geleneksel olarak giyilen minyatür ayakkabılar bu ayakkabıları kim giyiyor sorusunu akıllara getirdi. 86 yaşındaki Zhou Guizhen adlı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  ReSiMLeRLe GaRiP oLaYLaR

  Sponsorlu Bağlantılar
  ReSiMLeRLe GaRiP oLaYLaR

  1.Garip Olay

  Çin'de yıllar önce geleneksel olarak giyilen minyatür ayakkabılar bu ayakkabıları kim giyiyor sorusunu akıllara getirdi. 86 yaşındaki Zhou Guizhen adlı kadında bu ayakkabıları giyebilmek için 4 parmağının kırılmasına razı olmuş bir yaşlı.Yürümekte zorluklar yaşayan bu küçük ayaklı kadınlar güzellik unsuru kabul edilen ayaklarıyla gurur duyuyor.
  2.Garip Olay

  İnkalılar tarafından tanrıları için kurban edildiğinde henüz 15 yaşındaydı. Beyni, derisi, saçları tam olarak korunmuş olan La Doncella'nın cesedi 1999 yılında bulunduğunda, yanında iki çocuğun cesedi daha vardı. kızın cesedi Arjantin'deki High Mountain Arkeoloji Müzesi'nde bugüne kadar bulunmuş en eski ve en iyi korunmuş cesetlerden biri olarak sergileniyor.
  3.Garip Olay

  Dört metrelik Burma pitonu, diri diri yuttuğu 2 metrelik timsahı yutmaya
  çalışırken timsahın arka ayakları pitonun göbek bölgesini yırtarak dışarı
  çıktı. Florida'nın Everglades bölgesinde pitonlarla timsahlar daha önce de
  birkaç kez karşı karşıya gelmişti.

  4.Garip Olay


  Kaynakwh:


  Dünyada sadece Kabe uzaydan bakılınca beyaz gözüküyormuş. Kabe'nin etrafi siyah bir kumaşla kaplıdır. Kabe'yi oluşturan duvarlar siyah renkli granit taşlardandır ve üst kısmında örtü olmadığı için uzaydan yada her nereden bakarsanız bakın üst kısmı açıkda olduğu için görünen üst kısmda ki ahşap ve Kabe'yi oluşturan taslardır.
  5.Garip Olay
  6.Garip Olay  7.Garip Olay

  Irak'dan Türkiye'ye mal taşıyan Konyalı bir Türk şoförün çektiği görüntüler dünyada ilk kez bir yerel gazete tarafından yayınlandı.
  Irak'ta körfeze yakın bir sahil kasabasında karaya vuran ve insana benzeyen bu balık türü dünyayı hayretler içinde bıraktı.
  8.Garip Olay

  Jakarta`da Levi`s`in Kurban Bayramı tebrik ilanı..Resimde ki kumaşın fitillerine odaklanıldığında,namaz kılan hacılar sıralı şekilde oturduğu görülüyor.
  9.Garip Olay

  Karizma nedir?Duruş mu? Dokunuş mu? Konuşma mı? Yürüyüş mü? Asalet mi? Deha mı? Cesaret mi? Bakışlar mı?Birleşmiş Milletler toplantısında,birçok devlet büyüklerinin arasında nasılda kendini belli ediyor o karizma!
  İşte örneklerin en güzeli..Garip ama gerçek bir olay..

  10.Garip Olay

  Çölde bulunan evrimleşmiş yaratık..
  11.Garip Olay  12.Garip Olay

  İşte dünya'nın kara deliği! Rusya'nın doğusunda bulunan bu çukur, aslında bir elmas madenidir. Bu çukurun herhangi bir yerinde en büyük iş makinesi, şeker tanesi kadar yer kaplamaktadır. Bu maden tam 50 yılda dev bir çukura dönüşmüş. Deliğin üzerindeki çekim kuvveti o kadar fazladır ki, bir kaç helikopter kazasından sonra uçuşlar tamamen yasaklanmıştır.
  13.Garip Olay


  İnternet üzerinden evinize en garip şeyleri şipariş edebiliyorsunuz ve bunların tamamı gerçeğe çok yakın olan maketler. Geniş ürün yelpazesinde ayrıca fingertini (parmak martini),bardakta göz, vodoo bebekleri,fredy kruger eldiveni (bıçaklı yani),ölü kolları, üzerinde ölü resimleri olan t-shirtlerde yer alıyor.
  14.Garip Olay


  The Register okurlarından Lee Staniforth, google maps seyahatlerinden birini yaparken Peru çöllerinde ilginç bir görüntüyle karşılaşmış.Kimilerine göre Hz.İsa'nın silüeti, kimilerine göre uzaylıların atlantislilerden ödünç aldığı lazerler ile çizilmiş bir desen, kimisine göre de sadece Charles Manson.
  15.Garip Olay  16.Garip Olay


  Çin’de düzenlenen 4. Yeni Sağlık Teknolojileri Fuarın’da AIDS'e karşı bilinçlendirme kampanyası kapsamında prezevatifden yapılmış giyesiler tanıtıldı.En çok ilgiyi ise etekleri kat kat tasarlanmış bu gelinlik çekti.

  17.Garip Olay


  İzmirli avukat Ufuk Karhan'a ait tarlada yetişen karpuz herkezi şaşkına çevirdi. Çünkü bu karpuzun yarısı kavun.
  Tarlasında sebze ve meyve yetiştiren Karhan çifti bu olaya çok şaşırdı. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semih Erkan bu olayın genetik sebeplerden kaynaklandığını öne sürdü.
  18.Garip Olay
  Kaynakwh:
  Bir akıl hastası, bu resmi yapmış.Resim oldukça ünlü, ama nedeni ne yapanın akıl hastası olması, ne de nadir bir hastalığa yakalanmış olması.Resmi yapanın bir fobisi var, p***iyatri profesörü onlara bu resmi gösteriyor; dikkatlice bakmalarını, resimde hastanın fobisinin ne olduğuyla ilgili bir işaret olduğunu, bunu bulmalarını söylüyor. Verdiği ipucu da şu: "Ayrıntılara takılmayın, resmin bütününü görmeye çalışın. Eğer tüm cisimler kaldırılırsa resim neye benzer, onu düşünün."
  Profesörün dediğine göre cevaba yaklaşanlar varmış, ama bulan daha yokmuş.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dünyanın en garip canlıları nelerdir, resimleri- Dünyanın en garip canlıları hangileridir
 3. Doğa üstü olaylar! Dünyada insan aklının çözemediği, bilimin açıklayamadığı, insanları deh
 4. Edebiyatta Garip Akımı, Garip Akımı Şairleri
 5. Hayal Garip - Hayal Garip Resimleri
 6. 2001 yılında yurtta ve dünyada yaşanan bazı garip olaylar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri