Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Villa tasarım larına örnekler - villa dekorasyon önerileri Saray diyebileceğimiz bu devasa ev 16.000 m² ve Londra’nın Hampstead bölgesinde rüya gibi bir dekorasyon a sahip.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Villa tasarımlarına örnekler - villa dekorasyon önerileri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Villa tasarımlarına örnekler - villa dekorasyon önerileri
  Saray diyebileceğimiz bu devasa ev 16.000 m² ve Londra’nın Hampstead bölgesinde rüya gibi bir dekorasyona sahip. Karı koca Anil ve Marisa Varma tarafından tasarlanmış. Sekiz yatak odalı modern ev “Konak” olarak adlandırılıyor. Tasarımda esnekli ve modernizm dikkat çekiyor. Konak dış cephe tasarımı ile de dikkat çekiyor. Bahçesi, oturma alanları farklı bir konseptte tasarlanmış. Beyaz evde ana renk olarak kullanılmış. Hem iç hem dış dekorasyonda baskın renkler arasında. Evin havuzu ise bahçenin alt bölümünde saklanmış. Hem açık alan hem kapalı alan olarak düşünülmüş ve cam bir paravan ile bahçeden ayrılmış. Konağın içi dışı kadar karmaşık. Beyaz fon renk olarak içtede kullanılmış. Muazzam ahşap çerçeveler, tavanlar ve giriş katta bulunan zerafetin bir örneği diyebileceğimiz heykelimsi bir merdiven… Yukarı katta kaplıca havasında muazzam bir banyo bulunuyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Villa Görmek Ne Anlama Gelir
 3. 2018 Yeni Villa Modelleri
 4. Hesaplı dekorasyon fikirleri! Daha ucuz ve ekonomik dekorasyon önerileri
 5. David villa resimleri, david villa resmi,david villa fotoğrafları
 6. David villa,david villa biyografisi, david villa kimdir ,david villa hakkında
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri