Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kuzu Postunun Önemi - Engelliler İçin Kuzu Postu Neden Önemli Bildiğiniz gibi günümüzde tıp dünyası , insanların sağlık la ilgili problemlerine çareler bulmak amacıyla var

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kuzu Postunun Önemi - Engelliler İçin Kuzu Postu Neden Önemli

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kuzu Postunun Önemi - Engelliler İçin Kuzu Postu Neden Önemli


  Bildiğiniz gibi günümüzde tıp dünyası, insanların sağlıkla ilgili problemlerine çareler bulmak amacıyla var gücüyle araştırmalar yapmakta ve gelişen dünyamızın gelişen hızlı teknolojisi ile çözümler üretmektedir yine de uzay çağı teknolojisinin bile çözmekte başarısız olduğu sağlık problemleri hala vardır. Böyle durumlarda, bu araştırmalar ve çözümler zaman zaman eski insanların ya da eski zamanların tedavilerinden faydalanılarak yapılır.

  Felçli, spastik ya da engelli hastaların en büyük sorunlarının başında hareket kabiliyetlerinin azalması dahası hiç hareket edememeleri gelir. Buna bağlı olarak olarak yatağa bağlı kalırlar ya da uzun süreli aynı zemin üzerinde oturmak zorunda kalırlar. Bu zorunluluğun sonucunda oluşan yatağa bağlı rahatsızlıklar ve bası yaralarının oluşması kaçınılmaz olmaktadır.Günümüzde bu problemleri engellemek amacıyla bir çok yöntem ve teknolojik ürün bulunmakta ancak ülkemizde gelişmiş ülkelerde kullanılan bir çok doğal yöntem maalesef bilgi eksikliğinden veya yaygın olmamasından dolayı kullanılmamaktadır. Üstelik var olan yöntemlerin yeterince çare olmadığını bilmemize rağmen bu yöntemleri kullanmaya devam etmekte, hem maddi kayıplara uğramakta hem de sağlık problemlerimize kalıcı çözümler bulamamaktayız.
  KUZU POSTU�nun kullanımı insanlığın var oluşundan bu yana insanoğlunun hayatında önemli bir yer teşkil etmekte olup, günümüzde de yapılan araştırmalarla yukarıda bahsettiğimiz yatağa bağlı problemlerin engellenmesinde %100 etkili olduğu kanıtlanmıştır. 1970�lerden bu yana Avustralya�dan dünyanın birçok ülkesine milyonlarca adet kuzu postu satışı gerçekleşmiş ve insanlar bu postların iyileştirici etkisinden faydalanmıştır. Bu sektörün gelişmesi ile birlikte, İngiltere�deki CAMBRIDGE ÜNİVERSİTESİ sağlık okulundan tutun Amerika ve Avrupa�daki bir çok sağlık kuruluşu tarafından kuzu postunun insan sağlığına olan etkisi araştırılmış, test edilmiştir. Yazımızın sonunda bu makalelerin bazılarını bilginize sunacağız.
  Bası yaralarının iyileşmesinde kullanabileceğiniz kuzu postlarının MEDİKAL KUZU POSTU olmasına dikkat ediniz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kuzu Göbeği Mantarı - Kuzu Göbeği Nedir?
 3. Fırın Poşetinde Kuzu Tandır, Fırın Poşetinde Kuzu Tandır Tarifi
 4. Tereyağlı Kuzu Pirzolası
 5. Acılı Kuzu Pilavı
 6. Kuzu şiş Kebap
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri